SPA a rehabilitace

Spa Aquapalace nabízí koncept denních lázní pro krásu, relaxaci a harmonii.

Pokud hledáte místo odpočinku, pravidelných masáží, obličejových procedur, nebo toužíte strávit neopakovatelné chvíle relaxace s přáteli, neváhejte nás navštívit. Budete v péči vysoce vyškoleného personálu, který se postará o všechny vaše potřeby. Nabízíme profesionální zkušenosti v přijatelných cenách. S použitím špičkových produktů vás naši profesionálové zbaví svalového i psychického napětí a dodají vaší pleti svěží vzhled.

V oáze krásy a relaxace víme, že kvalita a délka života již není určována jen genetickou predispozicí, ale i tím, jak o sebe během života pečujeme, a proto jsme pro Vás připravili pestrou nabídku relaxačních tělových a kosmetických procedur k harmonii těla i mysli.

Naší lázeňskou filozofií je respekt k individuálním potřebám hostů. Z řady tělových procedur, které vás zrelaxují od hlavy až k patě, si vybere opravdu každý. V našem SPA jste jen krůček od dosažení celkové harmonie.

Saunový svět

Saunový svět

V rozsáhlém Saunovém světě Aquapalace Praha mohou návštěvníci všech věkových kategorií vybírat z několika typů saun a to jak klasických finských, tak římských lázní nebo venkovního severského srubu ...

Spa

Spa

Spa je místem oddechu, kde se dá skvěle vypnout a zapomenout na každodenní stres. Rozmazlujte se a použijte k tomu naše vybrané SPA rituály!

Balneo & Medical

Balneo & Medical

Bez exkluzivního Balneo & Medical centra si Aquapark Aquapalace Praha nelze představit. Už samotný název Aquapalace je nositelem záruky jedinečného zařízení využívajícího blahodárných účinků vody ...

Fitness centrum

Fitness centrum

Fitness je o fyzické aktivitě a zdraví, fitness je celkový životní styl. Plně klimatizované dvoupodlažní Fitness Aquapalace je zaměřeno na všeobecnou tělesnou kondici dosaženou pomocí speciálních strojů ...

Speciální nabídky & dárkové poukazy

Udělejte radost sobě nebo svým blízkým zakoupením dárkového poukazu, nebo si vyberte z nepřeberného množství speciálních nabídek, díky kterým si můžete pobyt zpestřit výlety, wellness aktivitami či jinými výhodami!

Vánoční wellness

Pokud letos opravdu chcete strávit Vánoce v klidu a relaxačně, neváhejte tento ...
Cena od 507 €

Silvestr 2017 - 5 nocí

Užijte si Silvestr naplno a oslavte ho jak se patří! Aquapalace Hotel Prague ...
Cena od 1.020 €

Silvestr 2017 - 3 noci

Užijte si Silvestr naplno a oslavte ho jak se patří! Aquapalace Hotel Prague ...
Cena od 777 €

Hudební pokoj - VINYL ART

Absolutní novinka pro milovníky hudby, designu či vinylových desek. Právě pro ...
Cena od 199 €

Speciální nabídka s polopenzí

Rezervujte si pobyt s polopenzí za speciální ceny a to včetně volného vstupu do ...
Cena od 148 €

Saunový ráj

Využijte příležitosti jedinečné relaxace ve Vodním a Saunovém světě Aquapalace ...
Cena od 328 €

Romantika & Wellness pro 2

Přijeďte s partnerem prožít romantické dny do Aquapalace Hotelu v těsné ...
Cena od 418 €

Nevšední relax všedních dnů

Užijte si v týdnu skutečnou relaxaci v Aquapalace Hotelu Prague s možností ...
Cena od 328 €

Light all inclusive

Využijte příležitosti jedinečné nabídky Light all inclusive! Nabízíme Vám ...
Cena od 368 €

Wellness á la carte

Odpočiňte si po náročném pracovním dni v aquaparku Aquapalace Praha. Využijte ...
Cena od 648 €

Zůstaňte déle, zaplaťte méně!

Rezervujte si pobyt min. 14 dní před příjezdem a na minimálně 2 noci a ušetřete ...
Cena od 211 €

Rezervujte včas a ušetřete!

Rezervujte předem a získejte slevu 20%! Minimálně 30 dní před příjezdem.
Cena od 198 €

Rezervujte na 3 noci a ušetřete!

Rezervujte předem a získejte slevu 30%! Minimálně 45 dní před příjezdem.
Cena od 260 €

Regenerace na míru

Program cílené regenerační a rekondiční terapie, který zajistí obnovení původní ...
Cena od 498 €

Saunový svět je vyhledávaný nejen z důvodu neuvěřitelné nabídky 14 druhů saun poskytujících prohřátí a uvolnění, ale také z důvodu pozitivních účinků saunování na lidský organismus. K saunování patří neodmyslitelně vonné esence, aromatické a exotické sprchy a ochlazovací bazénky. Klasické finské sauny, římské lázně a venkovní sauny - to je Saunový svět v Aquapalace Praha.

Wellness centrum poskytuje svým návštěvníkům příjemné a hýčkající procedury vedoucí k relaxaci a odreagování, které navozují jak okamžitou, tak dlouhodobější psychickou a harmonickou pohodu a vyrovnanost těla a duše. Profesionálové spolu s přírodními procedurami tvoří doslova ráj na zemi, nechte se proto u nás hýčkat, probuďte vaše tělo z únavy a nechte sladit všechny vaše energie do harmonického celku.

Aquapalace Balneo & Medical je nestátní zdravotnické zařízení poskytující kompletní služby v oblasti fyzioterapie a léčebné rehabilitace. Prostřednictvím terapií předcházíme nebo léčíme poruchy pohybového aparátu a to jak individuální docházkou, tak společně s ubytováním a dalšími službami či zábavou.

Fitness centrum Aquapalace je dvoupodlažní areál podporující sportovní aktivity, tělesnou kondici, zdatnost a koncept upevňování zdraví a rozvoj síly posilováním a aerobními aktivitami s cílem snížení či plné eliminaci vzniku současných civilizačních chorob a návyků.