AKTUÁLNÍ INFORMACE – NOVINKY
AKTUÁLNÍ INFORMACE – NOVINKY
RezervaceSpeciální nabídky Poukazy
CZ
On-line rezervace
Nejvýhodnější ceny pokojů!
FLEXIBILNÍ PODMÍNKY REZERVACÍ!
Speciální Nabídky
All you need is love

Společně strávený čas, to jsou ty nejvzácnější chvíle. Rádi bychom vám je… více

Saunový ráj

Využijte příležitosti jedinečné relaxace ve Vodním a Saunovém světě Aquapalace… více

Nevšední relax

Užijte si skutečnou relaxaci v Aquapalace Hotelu Prague s možností odpočinku… více

All inclusive

Využijte příležitosti jedinečné nabídky all inclusive! Nabízíme Vám luxusní… více

zobrazit všechny nabídky

SPA a rehabilitace

Spa Aquapalace nabízí koncept denních lázní pro krásu, relaxaci a harmonii.

Pokud hledáte místo odpočinku, pravidelných masáží, obličejových procedur, nebo toužíte strávit neopakovatelné chvíle relaxace s přáteli, neváhejte nás navštívit. Budete v péči vysoce vyškoleného personálu, který se postará o všechny vaše potřeby. Nabízíme profesionální zkušenosti v přijatelných cenách. S použitím špičkových produktů vás naši profesionálové zbaví svalového i psychického napětí a dodají vaší pleti svěží vzhled.

V oáze krásy a relaxace víme, že kvalita a délka života již není určována jen genetickou predispozicí, ale i tím, jak o sebe během života pečujeme, a proto jsme pro Vás připravili pestrou nabídku relaxačních tělových a kosmetických procedur k harmonii těla i mysli.

Naší lázeňskou filozofií je respekt k individuálním potřebám hostů. Z řady tělových procedur, které vás zrelaxují od hlavy až k patě, si vybere opravdu každý. V našem SPA jste jen krůček od dosažení celkové harmonie.

Saunový svět

Saunový svět

V rozsáhlém Saunovém světě Aquapalace Praha mohou návštěvníci všech věkových kategorií vybírat z několika typů saun a to jak klasických finských, tak římských lázní nebo venkovního severského srubu ...

Spa

Spa

Spa je místem oddechu, kde se dá skvěle vypnout a zapomenout na každodenní stres. Rozmazlujte se a použijte k tomu naše vybrané SPA rituály!

Balneo & Medical

Balneo & Medical

Bez exkluzivního Balneo & Medical centra si Aquapark Aquapalace Praha nelze představit. Už samotný název Aquapalace je nositelem záruky jedinečného zařízení využívajícího blahodárných účinků vody ...

Fitness centrum

Fitness centrum

Fitness je o fyzické aktivitě a zdraví, fitness je celkový životní styl. Plně klimatizované dvoupodlažní Fitness Aquapalace je zaměřeno na všeobecnou tělesnou kondici dosaženou pomocí speciálních strojů ...

Saunový svět je vyhledávaný nejen z důvodu neuvěřitelné nabídky 14 druhů saun poskytujících prohřátí a uvolnění, ale také z důvodu pozitivních účinků saunování na lidský organismus. K saunování patří neodmyslitelně vonné esence, aromatické a exotické sprchy a ochlazovací bazénky. Klasické finské sauny, římské lázně a venkovní sauny - to je Saunový svět v Aquapalace Praha.

Wellness centrum poskytuje svým návštěvníkům příjemné a hýčkající procedury vedoucí k relaxaci a odreagování, které navozují jak okamžitou, tak dlouhodobější psychickou a harmonickou pohodu a vyrovnanost těla a duše. Profesionálové spolu s přírodními procedurami tvoří doslova ráj na zemi, nechte se proto u nás hýčkat, probuďte vaše tělo z únavy a nechte sladit všechny vaše energie do harmonického celku.

Aquapalace Balneo & Medical je nestátní zdravotnické zařízení poskytující kompletní služby v oblasti fyzioterapie a léčebné rehabilitace. Prostřednictvím terapií předcházíme nebo léčíme poruchy pohybového aparátu a to jak individuální docházkou, tak společně s ubytováním a dalšími službami či zábavou.

Fitness centrum Aquapalace je dvoupodlažní areál podporující sportovní aktivity, tělesnou kondici, zdatnost a koncept upevňování zdraví a rozvoj síly posilováním a aerobními aktivitami s cílem snížení či plné eliminaci vzniku současných civilizačních chorob a návyků.

Vyberte si z mnoha našich speciálních nabídek a dárkových poukazů

Cena od 199 €
Absolutní novinka pro milovníky hudby, designu či vinylových desek. Právě pro Vás je tento unikátní pokoj přímo stvořený. Ponořte se do světa hudby, vinylových desek a dopřejte si hudební terapii v našem hotelu.
Cena od 900 €
Užijte si Silvestr naplno a oslavte ho jak se patří! Aquapalace Hotel Prague Vás zve na silvestrovskou párty 2021 se spoustou zábavy, hudby, dobrého jídla a pití.
Cena od 1.150 €
Užijte si Silvestr naplno a oslavte ho jak se patří! Aquapalace Hotel Prague Vás zve na silvestrovskou párty 2021 se spoustou zábavy, hudby, dobrého jídla a pití.
zobrazit všechny nabídky