UŽITEČNÉ INFORMACE – REZERVACE S MOŽNOSTÍ BEZPLATNÉ ZMĚNY
UŽITEČNÉ INFORMACE
REZERVACE S MOŽNOSTÍ BEZPLATNÉ ZMĚNY
RezervaceSpeciální nabídkyPoukazy
CZ
On-line rezervace
Nejvýhodnější ceny pokojů!
Dárek ke každé rezervaci!
uplatněte promo kód!
Speciální Nabídky
Last minute - 20% sleva

Využijte speciální LAST MINUTE slevy a zarezervujte si ubytování od 25.5.2020 ... více

Saunový ráj

Využijte příležitosti jedinečné relaxace ve Vodním a Saunovém světě Aquapalace ... více

Nevšední relax

Užijte si skutečnou relaxaci v Aquapalace Hotelu Prague s možností odpočinku ve ... více

All inclusive

Využijte příležitosti jedinečné nabídky all inclusive! Nabízíme Vám luxusní ... více

Silvestr 2020 - 5 nocí

Užijte si Silvestr naplno a oslavte ho jak se patří! Aquapalace Hotel Prague ... více

zobrazit všechny nabídky

SPA a rehabilitace

Spa Aquapalace nabízí koncept denních lázní pro krásu, relaxaci a harmonii.

Pokud hledáte místo odpočinku, pravidelných masáží, obličejových procedur, nebo toužíte strávit neopakovatelné chvíle relaxace s přáteli, neváhejte nás navštívit. Budete v péči vysoce vyškoleného personálu, který se postará o všechny vaše potřeby. Nabízíme profesionální zkušenosti v přijatelných cenách. S použitím špičkových produktů vás naši profesionálové zbaví svalového i psychického napětí a dodají vaší pleti svěží vzhled.

V oáze krásy a relaxace víme, že kvalita a délka života již není určována jen genetickou predispozicí, ale i tím, jak o sebe během života pečujeme, a proto jsme pro Vás připravili pestrou nabídku relaxačních tělových a kosmetických procedur k harmonii těla i mysli.

Naší lázeňskou filozofií je respekt k individuálním potřebám hostů. Z řady tělových procedur, které vás zrelaxují od hlavy až k patě, si vybere opravdu každý. V našem SPA jste jen krůček od dosažení celkové harmonie.

Saunový svět

Saunový svět

V rozsáhlém Saunovém světě Aquapalace Praha mohou návštěvníci všech věkových kategorií vybírat z několika typů saun a to jak klasických finských, tak římských lázní nebo venkovního severského srubu ...

Spa

Spa

Spa je místem oddechu, kde se dá skvěle vypnout a zapomenout na každodenní stres. Rozmazlujte se a použijte k tomu naše vybrané SPA rituály!

Balneo & Medical

Balneo & Medical

Bez exkluzivního Balneo & Medical centra si Aquapark Aquapalace Praha nelze představit. Už samotný název Aquapalace je nositelem záruky jedinečného zařízení využívajícího blahodárných účinků vody ...

Fitness centrum

Fitness centrum

Fitness je o fyzické aktivitě a zdraví, fitness je celkový životní styl. Plně klimatizované dvoupodlažní Fitness Aquapalace je zaměřeno na všeobecnou tělesnou kondici dosaženou pomocí speciálních strojů ...

Saunový svět je vyhledávaný nejen z důvodu neuvěřitelné nabídky 14 druhů saun poskytujících prohřátí a uvolnění, ale také z důvodu pozitivních účinků saunování na lidský organismus. K saunování patří neodmyslitelně vonné esence, aromatické a exotické sprchy a ochlazovací bazénky. Klasické finské sauny, římské lázně a venkovní sauny - to je Saunový svět v Aquapalace Praha.

Wellness centrum poskytuje svým návštěvníkům příjemné a hýčkající procedury vedoucí k relaxaci a odreagování, které navozují jak okamžitou, tak dlouhodobější psychickou a harmonickou pohodu a vyrovnanost těla a duše. Profesionálové spolu s přírodními procedurami tvoří doslova ráj na zemi, nechte se proto u nás hýčkat, probuďte vaše tělo z únavy a nechte sladit všechny vaše energie do harmonického celku.

Aquapalace Balneo & Medical je nestátní zdravotnické zařízení poskytující kompletní služby v oblasti fyzioterapie a léčebné rehabilitace. Prostřednictvím terapií předcházíme nebo léčíme poruchy pohybového aparátu a to jak individuální docházkou, tak společně s ubytováním a dalšími službami či zábavou.

Fitness centrum Aquapalace je dvoupodlažní areál podporující sportovní aktivity, tělesnou kondici, zdatnost a koncept upevňování zdraví a rozvoj síly posilováním a aerobními aktivitami s cílem snížení či plné eliminaci vzniku současných civilizačních chorob a návyků.

Vyberte si z mnoha našich speciálních nabídek a dárkových poukazů

Cena od 199 €
Absolutní novinka pro milovníky hudby, designu či vinylových desek. Právě pro Vás je tento unikátní pokoj přímo stvořený. Ponořte se do světa hudby, vinylových desek a dopřejte si hudební terapii v našem hotelu.
Cena od 1.150 €
Užijte si Silvestr naplno a oslavte ho jak se patří! Aquapalace Hotel Prague Vás zve na silvestrovskou párty 2020 se spoustou zábavy, hudby, dobrého jídla a pití.
Cena od 900 €
Užijte si Silvestr naplno a oslavte ho jak se patří! Aquapalace Hotel Prague Vás zve na silvestrovskou párty 2020 se spoustou zábavy, hudby, dobrého jídla a pití.
zobrazit všechny nabídky