RezervaceSpeciální nabídky
CZ
On-line rezervace
Nejvýhodnější ceny pokojů!
Dárek ke každé rezervaci!
uplatněte promo kód!
Speciální Nabídky
Vánoční Wellness

Pokud letos opravdu chcete strávit Vánoce v klidu a relaxačně, neváhejte tento ... více

Silvestr 2019 - 5 nocí

Užijte si Silvestr naplno a oslavte ho jak se patří! Aquapalace Hotel Prague ... více

Valentýnský balíček

Prožijte únorový romantický pobyt se svým partnerem v Aquapalace Hotelu Prague! více

Saunový ráj

Využijte příležitosti jedinečné relaxace ve Vodním a Saunovém světě Aquapalace ... více

Nevšední relax

Užijte si skutečnou relaxaci v Aquapalace Hotelu Prague s možností odpočinku ve ... více

All inclusive

Využijte příležitosti jedinečné nabídky all inclusive! Nabízíme Vám luxusní ... více

zobrazit všechny nabídky

O hotelu

Přejete si výjimečný hotel v Praze? Máte rádi vše pod jednou střechou? Aquapalace Hotel Prague vás uchvátí širokou škálou služeb. Moderní ubytování, multifunkční konferenční prostory, neopakovatelná gastronomie a velkolepý aquapark. Zažijte svůj příběh v Aquapalace Hotel Prague při turistické nebo pracovní návštěvě Prahy!

Spojte práci s odpočinkem, odpočinek se zábavou a relaxaci se zdravím. Vše co děláme, děláme pro Vás! Poskytneme vám oázu pracovního prostředí, klid a pohodu. Atraktivní wellness s příslibem upevnění zdraví, odpočinku a uvolnění. Fitness aktivuje energii, lázně, masáže a sauny regenerují organismus a vytříbená gastronomie vás naplní neodolatelnou touhou opakované návštěvy.

Aquapalace Hotel Prague je místem pracovních a rodinných setkání, relaxace a zábavy pro dospělé a děti. Poznejte hodnotu a výjimečnost, načerpejte pocit svěžesti, rádi se o vás postaráme. Naším cílem je vaše spokojenost!

Výjimečný čtyřhvězdičkový Aquapalace Hotel Prague splní přání každého návštěvníka jak polohou, tak poskytovanými službami. Unikátní koncepce poskytování hotelových služeb spojených s největším středoevropským aquaparkem je zárukou zážitkového pobytu pro tuzemské a zahraniční návštěvníky.

Ubytovací, konferenční a gastronomické prostory hotelu jsou klidné a mimo zábavný ruch aquaparku, do kterého vede přímý vstup z hotelových pater oddělený bezpečnostními vchody s kamerovým systémem.

Oblíbenost hotelu firemní klientelou, obchodními cestujícími a turisty je především z důvodu poskytnutí bezpečného zázemí pro služební a soukromé účely pro jednotlivce, skupiny a rodiny s dětmi.

Pro hotelové hosty je k dispozici celodenní recepční a consierge služba v hotelovém lobby a shuttle bus hotel-metro Opatov-hotel. Dostatečná kapacita parkovacích míst, plné pokrytí vysokorychlostním WiFi internetem, jedinečná poloha v bezprostřední blízkosti Prahy, blízká nákupní střediska, procházkové zóny parků u Průhonického zámku a Dendrologické zahrady a především zábava, adrenalin, relax, odpočinek a lázně největšího středoevropského aquaparku jsou neodmyslitelné argumenty pro rozhodnutí o pobytu.

 

CHECK IN / OUT

CHECK - IN (přihlášení k pobytu) od 14:00 hod*

CHECK - OUT (odhlášení z pobytu) do 12:00 hod*

* Dřívější příjezd/pozdější odjezd je možný dle aktuální obsazenosti hotelu. Kontaktuje prosím hotelovou recepci. V případě, že pokoj ještě není připravený, rádi Vám zdarma uložíme Vaše zavazadla.

 

GARANCE POBYTU A CHIPOVÝCH HODINEK

Při CHECK - INu (přihlášení k pobytu) je požadována garance platební kartou nebo hotovostí.  Garance umožňuje tzv. otevřený hotelový účet a je nutná k vydání chipových hodinek pro vstup do Aquaparku. Minimální výše depositu je Kč 1300,- (50 EUR) a je adekvátně přizpůsobena délce pobytu. U platebních karet se tato garance řeší tzv. předautorizací, kdy hotel zablokuje částku přímo na bankovním účtu hosta. V případě hovosti je tento deposit vybírán přímo na recepci  a to v CZK nebo EUR. Pokud host během pobytu nezkonzumoval jedinou extra službu, je tato garace vrácena v plné výši zpět.

 

PARKOVÁNÍ a MOŽNOSTI DOPRAVY

PARKOVÁNÍ

Hotelová garáž - 260,-Kč/noc
Parkovací dům P1 a P2 - 50,-Kč/den *
Poplatky za parkování, prosíme, uhraďte na hotelové recepci.

* Parkovací dům - při platbě parkování v parkovacích automatech P1/P2/P3 je účtován příplatek 200,-Kč/noc

 

AQUABUS

bezplatná kyvadlová autobusová doprava od stanice metra Opatov (trasa C) a zpět pro návštěvníky Aquapalace Praha nebo hosty hotelu Aquapalace po předložení hotelové karty. Jízdní řád obdržíte na hotelové recepci. Zastávka se nachází 300 metrů od hotelu u parkovacího domu P2. Jízdní řád Aquabusu naleznete zde.

 

TAXI

využijte možnost transferu hotelovým vozem s kapacitou až 8 osob, který Vás odveze za příznivé ceny dle Vašeho přání. Obraťte se prosím na hotelovou recepci – tel 888.

 

AQUAPARK - důležité informace

AQUAPARK -  OTEVÍRACÍ DOBA
Vodní svět              10:00 – 22:00 (So+Ne, svátky od 9:00)
Saunový svět          10:00 – 23:00 (So+Ne, svátky od 9:00)
Fitness                     6:00 – 23:00 (So+Ne, svátky od 7:00)
SPA                          9:00 – 21:00 

Aktualní otevírací doba.

 

AQUAPARK -  VSTUP

Průchod do aquaparku se nachází na 1. patře. Vstup do aquaparku a všechny platby v areálu aquaparku jsou možné pouze s čipovými hodinkami. První vstup během pobytu je možný po přihlášení k pobytu (check in), nejdříve však ve 14:00. V průběhu pobytu je možno do aquaparku neomezeně vcházet a vycházet. V poslední den pobytu po odhlášení z ubytování (check out), je umožněn ještě jeden jednorázový vstup. Jakmile návštěvník opustí aquapark, nemůže se už vrátit.

 

SAUNOVÝ SVĚT

součást Vodního světa, doplatek 120,-Kč/osoba/den (v případě, že vstup není zahrnut v ceně ubytování), účtuje se na hotelový čip.

 

SPA a WELLNESS

široká nabídka masáží a procedur, pro rezervace kontaktujte prosím hotelovou recepci.

 

ZTRÁTA ČIPU

při ztrátě čipu informujte prosím neprodleně hotelovou recepci pro zablokování -  zamezení konzumace jinou osobou na Váš účet. Poplatek za ztrátu čipu - 200,-Kč.

 

ŽUPANY/RUČNÍKY

Zapůjčení županů a ručníků přímo v aquaparku je zpoplatněno dle ceníku. Pro hotelové hosty jsou k dispozici během pobytu zdarma – župany pouze v dospělé velikosti.  V den odjezdu si můžete župany a ručníky z pokoje zdarma zapůjčit. Zapůjčení nahlašte prosím na hotelové  recepci při odhlášení z pobytu, vrácení zapůjčených věcí je možné POUZE na hotelové recepci.

DALŠÍ DŮLEŽITÉ INFORMACE

KOUŘENÍ - v celém hotelu je kouření přísně zakázáno.

WIFI - bezplatné připojení v celém hotelu, síť – Aquapalace Hotel, připojení bez hesla.

 

STORNO PODMÍNKY

Individuální rezervace lze zrušit do 14:00 jeden den před příjezdem bezplatně. V případě pozdějšího zrušení nebo nedojezdu bude účtována častka 1 noci z objednaného pobytu a pokračování rezervace se ruší. *

* jiné storno podmínky platí u skupinových, konferečních, korporátních rezezervací a rezervací pobytových balíčků

Návštěvní řád