RezervaceSpeciální nabídky
CZ
On-line rezervace
Nejvýhodnější ceny pokojů!
Dárek ke každé rezervaci!
uplatněte promo kód!
Speciální Nabídky
Saunový ráj

Využijte příležitosti jedinečné relaxace ve Vodním a Saunovém světě Aquapalace ... více

All inclusive

Využijte příležitosti jedinečné nabídky all inclusive! Nabízíme Vám luxusní ... více

zobrazit všechny nabídky

O hotelu

Přejete si výjimečný hotel v Praze? Máte rádi vše pod jednou střechou? Aquapalace Hotel Prague vás uchvátí širokou škálou služeb. Moderní ubytování, multifunkční konferenční prostory, neopakovatelná gastronomie a velkolepý aquapark. Zažijte svůj příběh v Aquapalace Hotel Prague při turistické nebo pracovní návštěvě Prahy!

Spojte práci s odpočinkem, odpočinek se zábavou a relaxaci se zdravím. Vše co děláme, děláme pro Vás! Poskytneme vám oázu pracovního prostředí, klid a pohodu. Atraktivní wellness s příslibem upevnění zdraví, odpočinku a uvolnění. Fitness aktivuje energii, lázně, masáže a sauny regenerují organismus a vytříbená gastronomie vás naplní neodolatelnou touhou opakované návštěvy.

Aquapalace Hotel Prague je místem pracovních a rodinných setkání, relaxace a zábavy pro dospělé a děti. Poznejte hodnotu a výjimečnost, načerpejte pocit svěžesti, rádi se o vás postaráme. Naším cílem je vaše spokojenost!

Výjimečný čtyřhvězdičkový Aquapalace Hotel Prague splní přání každého návštěvníka jak polohou, tak poskytovanými službami. Unikátní koncepce poskytování hotelových služeb spojených s největším středoevropským aquaparkem je zárukou zážitkového pobytu pro tuzemské a zahraniční návštěvníky.

Ubytovací, konferenční a gastronomické prostory hotelu jsou klidné a mimo zábavný ruch aquaparku, do kterého vede přímý vstup z hotelových pater oddělený bezpečnostními vchody s kamerovým systémem.

Oblíbenost hotelu firemní klientelou, obchodními cestujícími a turisty je především z důvodu poskytnutí bezpečného zázemí pro služební a soukromé účely pro jednotlivce, skupiny a rodiny s dětmi.

Pro hotelové hosty je k dispozici celodenní recepční a consierge služba v hotelovém lobby a shuttle bus hotel-metro Opatov-hotel. Dostatečná kapacita parkovacích míst, plné pokrytí vysokorychlostním WiFi internetem, jedinečná poloha v bezprostřední blízkosti Prahy, blízká nákupní střediska, procházkové zóny parků u Průhonického zámku a Dendrologické zahrady a především zábava, adrenalin, relax, odpočinek a lázně největšího středoevropského aquaparku jsou neodmyslitelné argumenty pro rozhodnutí o pobytu.