AKTUÁLNÍ INFORMACE – NOVINKY
AKTUÁLNÍ INFORMACE – NOVINKY
RezervaceSpeciální nabídky Poukazy
CZ
On-line rezervace
Nejvýhodnější ceny pokojů!
FLEXIBILNÍ PODMÍNKY REZERVACÍ!
Speciální Nabídky
All you need is love

Společně strávený čas, to jsou ty nejvzácnější chvíle. Rádi bychom vám je… více

Saunový ráj

Využijte příležitosti jedinečné relaxace ve Vodním a Saunovém světě Aquapalace… více

Nevšední relax

Užijte si skutečnou relaxaci v Aquapalace Hotelu Prague s možností odpočinku… více

All inclusive

Využijte příležitosti jedinečné nabídky all inclusive! Nabízíme Vám luxusní… více

zobrazit všechny nabídky

Vše pod jednou střechou!

Aquapalace Hotel Prague unikátní koncept poskytování kvalitních hotelových a konferenčních služeb v kombinaci s největším aquaparkem ve Střední Evropě i širokou nabídkou outdoorových aktivit.

Ideální pro:

Individuální klientelu & Rodiny s dětmi

Rodinné pokoje, výborná gastronomie, skvělá zábava, sport a opravdový odpočinek! A ještě mnohem víc díky propojení s akvaparkem a jeho třemi paláci plnými atrakcí.
více informací...

Firemní klientelu & Konference

Účastníci ocení komfortní ubytování, moderní prostory pro nevšední konferenční akce a firemní setkání či mimořádně atraktivní incentivní akce.
více informací...

CHECK IN / OUT

CHECK IN / OUT

CHECK - IN (přihlášení k pobytu) od 14:00 hod*
CHECK - OUT (odhlášení z pobytu) do 12:00 hod*
* Dřívější příjezd/pozdější odjezd je možný dle aktuální obsazenosti hotelu. Kontaktuje prosím hotelovou recepci. V případě, že pokoj ještě není připravený, rádi Vám zdarma uložíme Vaše zavazadla.


GARANCE POBYTU A CHIPOVÝCH HODINEK
Při CHECK - INu (přihlášení k pobytu) je požadována garance platební kartou nebo hotovostí.  Garance umožňuje tzv. otevřený hotelový účet a je nutná k vydání chipových hodinek pro vstup do Aquaparku. Minimální výše depositu je Kč 1300,- (50 EUR) a je adekvátně přizpůsobena délce pobytu. U platebních karet se tato garance řeší tzv. předautorizací, kdy hotel zablokuje částku přímo na bankovním účtu hosta. V případě hovosti je tento deposit vybírán přímo na recepci  a to v CZK nebo EUR. Pokud host během pobytu nezkonzumoval jedinou extra službu, je tato garace vrácena v plné výši zpět.

PARKOVÁNÍ A MOŽNOSTI DOPRAVY

PARKOVÁNÍ
Hotelová garáž - 260,-Kč/noc
Parkovací dům P1 a P2 - 50,-Kč/den *
Poplatky za parkování, prosíme, uhraďte na hotelové recepci.
* Parkovací dům - při platbě parkování v parkovacích automatech P1/P2/P3 je účtován příplatek 200,-Kč/noc


AQUABUS
bezplatná kyvadlová autobusová doprava od stanice metra Opatov (trasa C) a zpět pro návštěvníky Aquapalace Praha nebo hosty hotelu Aquapalace po předložení hotelové karty. Jízdní řád obdržíte na hotelové recepci. Zastávka se nachází 300 metrů od hotelu u parkovacího domu P2. Jízdní řád Aquabusu naleznete zde.


TAXI
využijte možnost transferu hotelovým vozem s kapacitou až 8 osob, který Vás odveze za příznivé ceny dle Vašeho přání. Obraťte se prosím na hotelovou recepci – tel 888.

Parkování a možnosti dopravy
Aquapark

AQUAPARK - důležité informace

AQUAPARK -  OTEVÍRACÍ DOBA
Vodní svět 10:00 – 22:00 (So+Ne, svátky od 9:00)
Saunový svět 10:00 – 23:00 (So+Ne, svátky od 9:00)
Fitness 6:00 – 23:00 (So+Ne, svátky od 8:00)
SPA 9:00 – 21:00
Aktualní otevírací doba

AQUAPARK -  VSTUP
Průchod do aquaparku se nachází na 1. patře. Vstup do aquaparku a všechny platby v areálu aquaparku jsou možné pouze s čipovými hodinkami. První vstup během pobytu je možný po přihlášení k pobytu (check in), nejdříve však ve 14:00. V průběhu pobytu je možno do aquaparku neomezeně vcházet a vycházet. V poslední den pobytu po odhlášení z ubytování (check out), je umožněn ještě jeden jednorázový vstup. Jakmile návštěvník opustí aquapark, nemůže se už vrátit.


SAUNOVÝ SVĚT
součást Vodního světa, doplatek 149,-Kč/osoba/den (v případě, že vstup není zahrnut v ceně ubytování), účtuje se na hotelový čip.


SPA a WELLNESS
široká nabídka masáží a procedur, pro rezervace kontaktujte prosím hotelovou recepci.


ZTRÁTA ČIPU
při ztrátě čipu informujte prosím neprodleně hotelovou recepci pro zablokování -  zamezení konzumace jinou osobou na Váš účet. Poplatek za ztrátu čipu - 200,-Kč.


ŽUPANY/RUČNÍKY
Zapůjčení županů a ručníků přímo v aquaparku je zpoplatněno dle ceníku. Pro hotelové hosty jsou k dispozici během pobytu zdarma – župany pouze v dospělé velikosti.  V den odjezdu si můžete župany a ručníky z pokoje zdarma zapůjčit. Zapůjčení nahlašte prosím na hotelové  recepci při odhlášení z pobytu, vrácení zapůjčených věcí je možné POUZE na hotelové recepci.

DALŠÍ DŮLEŽITÉ INFORMACE

KOUŘENÍ - v celém hotelu je kouření přísně zakázáno.
WIFI - bezplatné připojení v celém hotelu, síť – Aquapalace Hotel, připojení bez hesla.


STORNO PODMÍNKY
Individuální rezervace lze zrušit do 14:00 jeden den před příjezdem bezplatně. V případě pozdějšího zrušení nebo nedojezdu bude účtována častka 1 noci z objednaného pobytu a pokračování rezervace se ruší. *
* jiné storno podmínky platí u skupinových, konferečních, korporátních rezezervací a rezervací pobytových balíčků

Návštěvní řád

Další důležité informace