AKTUÁLNÍ INFORMACE – NOVINKY
AKTUÁLNÍ INFORMACE – NOVINKY
RezervaceSpeciální nabídkyPoukazy
CZ
On-line rezervace
Nejvýhodnější ceny pokojů!
Dárek ke každé rezervaci!
uplatněte promo kód!
Speciální Nabídky
All you need is love

Společně strávený čas, to jsou ty nejvzácnější chvíle. Rádi bychom vám je… více

Saunový ráj

Využijte příležitosti jedinečné relaxace ve Vodním a Saunovém světě Aquapalace… více

Nevšední relax

Užijte si skutečnou relaxaci v Aquapalace Hotelu Prague s možností odpočinku… více

All inclusive

Využijte příležitosti jedinečné nabídky all inclusive! Nabízíme Vám luxusní… více

zobrazit všechny nabídky

Pokoje

Aquapalace Hotel Prague disponuje 231 hotelovými pokoji s přímým vstupem do aquaparku Aquapalace Praha propojeným s hotelem chodbou na prvním poschodí. Ubytování je poskytováno v několika typech pokojů pro business, individuální turistickou nebo rodinnou klientelu. At' už cestujete za odpočinkem, zábavou nebo obchodně, máme pro Vás ideální řešení s nabídkou pokojů, a to vše v bezprostřední blízkosti jedné z nejkrásnějších evropských metropolí – Praze.

/

Dvoulůžkové pokoje

Nadstandardně vybavené pokoje typu Superior jsou určené pro individuální a turistickou klientelu, která se v hotelu ubytovává na jednu až několik nocí. Záleží nám na pohodlí a zdravém spánku, proto jsou pokoje vybaveny kvalitními matracemi.

Detail Ceny a dostupnost

Rodinné pokoje

Oblíbené rodinné pokoje s dostatečným prostorem pro rodinu i s 2 dětmi jsou účelně vybaveny pro pohodový pobyt rodičů a dětí a to jak v době odpočinku, tak spánku. Velká manželská postel a atraktivní patrová palanda se žebříkem.

Detail Ceny a dostupnost

Pirátský Suite

Unikátní tematický pokoj je určený pro rodiny s dětmi, které se nebojí žádného dobrodružství a chtějí si svůj pobyt užít naplno na vlně zábavy a vodních radovánek. Dvoupokojové apartmá nabízí nadstandardní ubytování. V ložnici je manželská postel a ve druhém pokoji můžete využít palandu a pirátskou postel rozložitelnou na dvoulůžko.

Detail Ceny a dostupnost

Design Suite

Wine Suite dýchá svěží atmosférou vinic, pro milovníky vína je k dispozici vinotéka a bezplatný room servise při servisu vína. Hard Rock Suite apartmá s výraznými barevnými tóny i netradičními dekoracemi, inspirující atmosféra hudby. Prezident Suite inspirovaný pracovnou amerických prezidentů v Bílém domě poskytne prvotřídní ubytování.

Detail Ceny a dostupnost

King Suite

Rozměrově velké pokoje typu Suite poskytují nadstandardní ubytování. Pokoje King Suite mají mimo základní vybavení profesionální kávovar s možností výběru kávy a dispozičně oddělenou obývací a spací část.

Detail Ceny a dostupnost

Jednolůžkové pokoje

Nadstandardně vybavené pokoje určené pro individuální, turistickou nebo business klientelu, která se v hotelu ubytovává na jednu až několik nocí. Záleží nám na pohodlí a zdravém spánku, proto jsou pokoje vybaveny kvalitními matracemi.

Detail Ceny a dostupnost
/

Bezbariérové pokoje

Pro osoby s omezenou pohyblivostí má hotel připraveny plně bezbariérové pokoje. Průchozí dveře, vybavení a zařízení pokojů, koupelen a toalet je dispozičně a výškově upraveno pro snadnou manipulaci a pohyb.

Detail Ceny a dostupnost

Všechny nabízené pokoje a apartmá jsou účelově zařízené z přírodních materiálů a v barevných kombinacích evokujících relaxační pocit. Příjemný a ničím nerušený pobyt je umocněn možností individuálního nastavení klimatizace, použití pokojového trezoru, občerstvení z minibaru, kávového a čajového pokojového servisu. Nezbytností je pokrytí signálem vysokorychlostního WiFi internetu a pokojové přípojky LAN, plazmová TV a DVD přehrávač a pevný telefon. V základním vybavení je psací stůl se židlí, konferenční stolek s křeslem, šatní skříň a zatemnění formou textilních závěsů.

Všechny koupelny jsou vybaveny vanou, vysoušečem vlasů, luxusní hotelovou kosmetikou, župany pro dospělé osoby. V každém pokoji je k dispozici wellness taška s ručníky pro použití v aquaparku. Koupací pláště pro děti doporučujeme mít vlastní nebo je možné je zakoupit v AquaShopu ve vstupní hale Aquaparku.

Nejen pro obchodní klientelu jsou určené exekutivní pokoje s balíčkem služeb zahrnující mimo jiné přístup do Saunového světa Aquapalace, lounge s drobným občerstvením, kávou a PC koutkem či parkování v hotelové garáži.

Pro náročnější klientelu jsou určeny prostorově velké pokoje typu Design Suite, Pirate Suite a King Suite s oddělenou sprchou a obývací místností navíc. Rodiny s dětmi oceňují Rodinné pokoje s palandou včetně doplňkového vybavení pro naše nejmenší hosty.

Vyberte si z mnoha našich speciálních nabídek a dárkových poukazů

Cena od 378 €
Prožijte rodinnou dovolenou aktivně v Aquapalace Hotelu Prague včetně volného vstupu do největšího vodního aquaparku ve Střední Evropě.
Cena od 358 €
Na cestě do druhohor se seznámíte s prehistorickými zvířaty v životních velikostech, které obývaly naši planetu před 65 miliony let.
Cena od 358 €
Prožijte rodinnou dovolenou aktivně v Aquapalace Hotelu Prague včetně volného vstupu do největšího vodního aquaparku ve Střední Evropě.
Cena od 448 €
Využijte příležitosti jedinečné nabídky all inclusive! Nabízíme Vám luxusní pobyt s neomezenou konzumací nápojů.
Cena od 199 €
Absolutní novinka pro milovníky hudby, designu či vinylových desek. Právě pro Vás je tento unikátní pokoj přímo stvořený. Ponořte se do světa hudby, vinylových desek a dopřejte si hudební terapii v našem hotelu.
Cena od 358 €
Součástí tohoto pobytového balíčku jsou vstupenky do největšího zábavního parku Funpark Žirafa, kde se vyřádí děti každého věku.
zobrazit všechny nabídky