UŽITEČNÉ INFORMACE – REZERVACE S MOŽNOSTÍ BEZPLATNÉ ZMĚNY
UŽITEČNÉ INFORMACE
REZERVACE S MOŽNOSTÍ BEZPLATNÉ ZMĚNY
RezervaceSpeciální nabídkyPoukazy
CZ
On-line rezervace
Nejvýhodnější ceny pokojů!
Dárek ke každé rezervaci!
uplatněte promo kód!
Speciální Nabídky
Last minute - 20% sleva

Využijte speciální LAST MINUTE slevy a zarezervujte si ubytování od 25.5.2020 ... více

Saunový ráj

Využijte příležitosti jedinečné relaxace ve Vodním a Saunovém světě Aquapalace ... více

Nevšední relax

Užijte si skutečnou relaxaci v Aquapalace Hotelu Prague s možností odpočinku ve ... více

All inclusive

Využijte příležitosti jedinečné nabídky all inclusive! Nabízíme Vám luxusní ... více

Silvestr 2020 - 5 nocí

Užijte si Silvestr naplno a oslavte ho jak se patří! Aquapalace Hotel Prague ... více

zobrazit všechny nabídky

Pokoje

Aquapalace Hotel Prague disponuje 231 hotelovými pokoji s přímým vstupem do aquaparku Aquapalace Praha propojeným s hotelem chodbou na prvním poschodí. Ubytování je poskytováno v několika typech pokojů pro business, individuální turistickou nebo rodinnou klientelu. At' už cestujete za odpočinkem, zábavou nebo obchodně, máme pro Vás ideální řešení s nabídkou pokojů, a to vše v bezprostřední blízkosti jedné z nejkrásnějších evropských metropolí – Praze.

/

Dvoulůžkové pokoje

Nadstandardně vybavené pokoje typu Superior jsou určené pro individuální a turistickou klientelu, která se v hotelu ubytovává na jednu až několik nocí. Záleží nám na pohodlí a zdravém spánku, proto jsou pokoje vybaveny kvalitními matracemi.

Detail Ceny a dostupnost

Rodinné pokoje

Oblíbené rodinné pokoje s dostatečným prostorem pro rodinu i s 2 dětmi jsou účelně vybaveny pro pohodový pobyt rodičů a dětí a to jak v době odpočinku, tak spánku. Velká manželská postel a atraktivní patrová palanda se žebříkem.

Detail Ceny a dostupnost

Pirátský Suite

Unikátní tematický pokoj je určený pro rodiny s dětmi, které se nebojí žádného dobrodružství a chtějí si svůj pobyt užít naplno na vlně zábavy a vodních radovánek. Dvoupokojové apartmá nabízí nadstandardní ubytování. V ložnici je manželská postel a ve druhém pokoji můžete využít palandu a pirátskou postel rozložitelnou na dvoulůžko.

Detail Ceny a dostupnost

Design Suite

Wine Suite dýchá svěží atmosférou vinic, pro milovníky vína je k dispozici vinotéka a bezplatný room servise při servisu vína. Hard Rock Suite apartmá s výraznými barevnými tóny i netradičními dekoracemi, inspirující atmosféra hudby. Prezident Suite inspirovaný pracovnou amerických prezidentů v Bílém domě poskytne prvotřídní ubytování.

Detail Ceny a dostupnost

King Suite

Rozměrově velké pokoje typu Suite poskytují nadstandardní ubytování. Pokoje King Suite mají mimo základní vybavení profesionální kávovar s možností výběru kávy a dispozičně oddělenou obývací a spací část.

Detail Ceny a dostupnost

Jednolůžkové pokoje

Nadstandardně vybavené pokoje určené pro individuální, turistickou nebo business klientelu, která se v hotelu ubytovává na jednu až několik nocí. Záleží nám na pohodlí a zdravém spánku, proto jsou pokoje vybaveny kvalitními matracemi.

Detail Ceny a dostupnost
/

Bezbariérové pokoje

Pro osoby s omezenou pohyblivostí má hotel připraveny plně bezbariérové pokoje. Průchozí dveře, vybavení a zařízení pokojů, koupelen a toalet je dispozičně a výškově upraveno pro snadnou manipulaci a pohyb.

Detail Ceny a dostupnost

Všechny nabízené pokoje a apartmá jsou účelově zařízené z přírodních materiálů a v barevných kombinacích evokujících relaxační pocit. Příjemný a ničím nerušený pobyt je umocněn možností individuálního nastavení klimatizace, použití pokojového trezoru, občerstvení z minibaru, kávového a čajového pokojového servisu. Nezbytností je pokrytí signálem vysokorychlostního WiFi internetu a pokojové přípojky LAN, plazmová TV a DVD přehrávač a pevný telefon. V základním vybavení je psací stůl se židlí, konferenční stolek s křeslem, šatní skříň a zatemnění formou textilních závěsů.

Všechny koupelny jsou vybaveny vanou, vysoušečem vlasů, luxusní hotelovou kosmetikou, župany pro dospělé osoby. V každém pokoji je k dispozici wellness taška s ručníky pro použití v aquaparku. Koupací pláště pro děti doporučujeme mít vlastní nebo je možné je zakoupit v AquaShopu ve vstupní hale Aquaparku.

Nejen pro obchodní klientelu jsou určené exekutivní pokoje s balíčkem služeb zahrnující mimo jiné přístup do Saunového světa Aquapalace, lounge s drobným občerstvením, kávou a PC koutkem či parkování v hotelové garáži.

Pro náročnější klientelu jsou určeny prostorově velké pokoje typu Design Suite, Pirate Suite a King Suite s oddělenou sprchou a obývací místností navíc. Rodiny s dětmi oceňují Rodinné pokoje s palandou včetně doplňkového vybavení pro naše nejmenší hosty.

Vyberte si z mnoha našich speciálních nabídek a dárkových poukazů

Cena od 378 €
Prožijte rodinnou dovolenou aktivně v Aquapalace Hotelu Prague včetně volného vstupu do největšího vodního aquaparku ve Střední Evropě.
Cena od 358 €
Na cestě do druhohor se seznámíte s prehistorickými zvířaty v životních velikostech, které obývaly naši planetu před 65 miliony let.
Cena od 358 €
Poznejte krásy historické Prahy a současně relaxujte v Aquapalace Hotelu Prague, který Vám nabízí vstup do největšího vodního aquaparku ve střední Evropě.
Cena od 358 €
Prožijte rodinnou dovolenou aktivně v Aquapalace Hotelu Prague včetně volného vstupu do největšího vodního aquaparku ve Střední Evropě.
Cena od 448 €
Využijte příležitosti jedinečné nabídky all inclusive! Nabízíme Vám luxusní pobyt s neomezenou konzumací nápojů.
Cena od 199 €
Absolutní novinka pro milovníky hudby, designu či vinylových desek. Právě pro Vás je tento unikátní pokoj přímo stvořený. Ponořte se do světa hudby, vinylových desek a dopřejte si hudební terapii v našem hotelu.
Cena od 358 €
Součástí tohoto pobytového balíčku jsou vstupenky do největšího zábavního parku Funpark Žirafa, kde se vyřádí děti každého věku.
Cena od 1.150 €
Užijte si Silvestr naplno a oslavte ho jak se patří! Aquapalace Hotel Prague Vás zve na silvestrovskou párty 2020 se spoustou zábavy, hudby, dobrého jídla a pití.
Cena od 900 €
Užijte si Silvestr naplno a oslavte ho jak se patří! Aquapalace Hotel Prague Vás zve na silvestrovskou párty 2020 se spoustou zábavy, hudby, dobrého jídla a pití.
zobrazit všechny nabídky