Foto & video

Aquapalace Resort

Aquapalace Resort

Fotogalerie celého restoru, jehož je náš hotel součástí. Výhodná poloha Aquapalace Hotelu Prague v dostupné blízkosti hlavního města Česka jak po vlastní ose, tak prostřednictvím hromadné dopravy je předpokladem pro využití hotelových, restauračních, konferenčních a sportovně-relaxačních služeb unikátního hotelového komplexu.

Pokoje

Pokoje

Projděte si fotografie jednotlivých typů našich pokojů. Ubytování je poskytováno v několika typech pokojů pro business, individuální turistickou nebo rodinnou klientelu.

Aquapark

Aquapark

Aquapalace Hotel Prague je součástí unikátního sportovně-relaxačního komplexu Aquapalace Praha, dříve známého jako Aquapark Čestlice. Na ploše více jak 9.000 m2 je pro zábavu, adrenalin, pobavení a relaxaci k dispozici velké množství atrakcí ve 3 palácích.

Restaurace & Bary

Restaurace & Bary

Gastronomické služby situované v Aquapalace Hotel Praha i v aquaparku. Zkušený tým kuchařů, cukrářů a obsluhujícího personálu vždy vytvoří nezapomenutelnou atmosféru při servírování jídel a nápojů a linoucích se chutí a vůní skloubených do nejvyšší kultury stolování.

Konference & akce

Konference & akce

Prohlédněte si možnosti našeho konferenční a výstavní centra, které poskytuje až celkem 700 m2 variabilního prostoru.

Videa

Videa

Videogalerie přinášející videa ze samotného hotelu, ale také nabídku video spotů z Aquaparku.