AKTUÁLNÍ INFORMACE – NOVINKY
AKTUÁLNÍ INFORMACE – NOVINKY
RezervaceSpeciální nabídkyPoukazy
CZ
On-line rezervace
Nejvýhodnější ceny pokojů!
Dárek ke každé rezervaci!
uplatněte promo kód!
Speciální Nabídky
All you need is love

Společně strávený čas, to jsou ty nejvzácnější chvíle. Rádi bychom vám je… více

Saunový ráj

Využijte příležitosti jedinečné relaxace ve Vodním a Saunovém světě Aquapalace… více

Nevšední relax

Užijte si skutečnou relaxaci v Aquapalace Hotelu Prague s možností odpočinku… více

All inclusive

Využijte příležitosti jedinečné nabídky all inclusive! Nabízíme Vám luxusní… více

zobrazit všechny nabídky

Dárkové poukazy

NYNÍ AKČNÍ NABÍDKA na našem eshopu:
Ke každému nákupu získáte ZDARMA DALŠÍ POUKAZ VE VÝŠI 10% z celkové hodnoty původní objednávky na služby Aquapalace Hotelu Prague.

Akce platí do 31.12.2020.
Poznámka: Voucher v hodnotě 10% Vám bude zaslán elektronicky na Vámi uvedený email do 2 pracovních dnů od připsání platby na náš účet.

 

Cena od 1 000 Kč
Pokud si nevíte rady s dárkem pro své blízké či přátele, významné obchodní partnery nebo zaměstnance, rádi Vám pomůžeme.
Cena od 3 900 Kč
Využijte zvýhodněného balíčku ubytování včetně možnosti zábavy a relaxace ve Vodním světě Aquapalace Praha. Při ubytování již od 1 noci získáte možnost vstupu do Aquapalace Praha na 2 dny, jak v den příjezdu, tak v den odjezdu.
Cena od 6 944 Kč
Využijte příležitosti jedinečné relaxace ve Vodním a Saunovém světě Aquapalace Praha. U nás najdete celkem 14 různých druhů saun určených pro příjemné, luxusní i netradiční saunování. Vybírat můžete z nabídky Finských saun, Římských lázní či jedinečných venkovních saun. Jako doplněk relaxace nabízíme výběr z mnoha druhů masáží či relaxačních procedur.
Cena od 11 286 Kč
Přijeďte s partnerem prožít romantické dny do Aquapalace Hotelu Prague s bohatou nabídkou zábavy ve Vodním světě, relaxací ve Světě saun nebo Wellness a Fitness centru. To vše v krásném a přátelském prostředí v těsné blízkosti Prahy.
Cena od 8 624 Kč
Využijte příležitosti jedinečné nabídky all inclusive! Nabízíme Vám luxusní pobyt s neomezenou konzumací nápojů. Dopřejte si spoustu zábavy v největším aquaparku ve střední Evropě a uvolněte své tělo v unikátním Saunovém světě v areálu Aquapalace Praha.
Cena od 10 584 Kč
Prožijte rodinnou dovolenou aktivně v Aquapalace Hotelu Prague včetně volného vstupu do největšího vodního aquaparku ve Střední Evropě, kde se Vaše děti zamilují do vodních skluzavek a toboganů a poté mohou relaxovat v dětském koutku při klidné a chutné večeři v naši hotelové restauraci.
Cena od 6 944 Kč
Užijte si skutečnou relaxaci v Aquapalace Hotelu Prague s možností odpočinku ve Vodním a Saunovém světě.