RezervaceSpeciální nabídkyPoukazy
CZ
On-line rezervace
Nejvýhodnější ceny pokojů!
FLEXIBILNÍ PODMÍNKY REZERVACÍ!
Speciální Nabídky
All you need is love

Dopřejte si luxusní romantické pobyty ve vyzdobeném pokoji a nebo s lahodným… více

Saunový ráj - 2 noci

Výjimečný pobyty s relaxací ve Vodním a Saunovém světě Aquapalace Praha! více

zobrazit všechny nabídky

Restaurace & bary

Výborné kulinářské zážitky jsou u nás vždy na prvním místě. Tým skvělých kuchařů, které vede šéfkuchařka Mária Blom, pro Vás připravuje s radostí vynikající jídla české i mezinárodní kuchyně. Pochutnat si můžete také na  dezertech z naší vlastní cukrárny. Celková kapacita restaurací je 450 osob.

KAM NA SKVĚLOU VEČEŘI?

Jedině do Terresa restaurant v Aquapalace Hotel Prague!
Přes den moderní, slunná a vzdušná restaurace se s přicházejícím večerem jako kouzlem promění v romantickou a útulnou restauraci se skvělou obsluhou a vynikajícím jídlem. A to ani nemluvíme o našich famózních dezertech z naší vlastní cukrárny!

Těšíme se na Vás ♥

RESTAURACE TERRESA

RESTAURACE TERRESA

Vzdušná a plná světla je restaurace Terresa. Vychutnejte si jídla vysoké gastronomie á la carte. Úžasné dezerty z naší cukrárny jsou opravdovým zážitkem. V těchto prostorách pro Vás také rádi zajistíme jakoukoliv oslavu.

Po - Ne: 12:00 - 23:00
RESTAURACE ASTRA

RESTAURACE ASTRA

V restauraci Astra pro Vás připravujeme jídla mezinárodní kuchyně z vysoce kvalitních, čerstvých surovin a podáváme je formou buffet. Zároveň si můžete pochutnat na českých specialitách. Několik let za sebou získáváme certifikát Czech Specials, jsme popularizátory tradiční, i když moderně pojaté, české kuchyně.
V restauraci Astra je také připravena bohatá nabídka jídel pro děti.

Po - Ne: od 7:00 do 11:00 a od 12:00 do 23:00
LOBBY BAR BARRACUDA

LOBBY BAR BARRACUDA

Výborná káva, sendviče, lehké saláty, domácí limonády nebo vynikající míchané nápoje. Poseďte v příjemném prostředí kdykoliv během dne.

Po - Ne: od 8:00 do 01:00
RESTAURACE A BARY V AQAUPARKU

RESTAURACE A BARY V AQAUPARKU

V palácích Vodního a Saunového světa je pro Vás s bohatým výběrem teplých i studených jídel připraveno několik restaurací a barů. Prožijete atmosféru Řecka, vychutnáte si exotické nápoje pod palmami nebo se osvěžíte vynikající zmrzlinou. Gastronomické potěšení čeká na rodiče i děti.

Chci vědět víc