UŽITEČNÉ INFORMACE – REZERVACE S MOŽNOSTÍ BEZPLATNÉ ZMĚNY
UŽITEČNÉ INFORMACE
REZERVACE S MOŽNOSTÍ BEZPLATNÉ ZMĚNY
RezervaceSpeciální nabídkyPoukazy
CZ
On-line rezervace
Nejvýhodnější ceny pokojů!
Dárek ke každé rezervaci!
uplatněte promo kód!
Speciální Nabídky
Last minute - 20% sleva

Využijte speciální LAST MINUTE slevy a zarezervujte si ubytování od 25.5.2020 ... více

Saunový ráj

Využijte příležitosti jedinečné relaxace ve Vodním a Saunovém světě Aquapalace ... více

Nevšední relax

Užijte si skutečnou relaxaci v Aquapalace Hotelu Prague s možností odpočinku ve ... více

All inclusive

Využijte příležitosti jedinečné nabídky all inclusive! Nabízíme Vám luxusní ... více

Silvestr 2020 - 5 nocí

Užijte si Silvestr naplno a oslavte ho jak se patří! Aquapalace Hotel Prague ... více

zobrazit všechny nabídky

Restaurace & bary

Gastronomie Aquapalace Hotel Prague nabízí široké spektrum služeb od hotelových snídaní a snídaňových balíčků, rychlého drobného občerstvení v Lobby baru Barracuda, obědy a večeře v restauraci Astra, prestižní eventový a konferenční catering a v neposlední řadě gastronomické služby situované v Aquapark Aquapalace Praha.

Zkušený tým kuchařů, cukrářů a obsluhujícího personálu vždy vytvoří nezapomenutelnou atmosféru při servírování jídel a nápojů a linoucích se chutí a vůní skloubených do nejvyšší kultury stolování.Hotelová restaurace Astra je určená pro celodenní provoz od podávání snídaní, obědů a večeří. I při dlouhodobějším pobytu mají hosté při snídaních vždy obměněný výběr studených a teplých pokrmů, sladkého a slaného pečiva, ovoce a zeleninových příloh. Nápojové džusy jsou obměňovány dle sezónnosti, podávaná káva je nejvyšší kvality.

Stejně jako u snídaní, tak i při přípravě poledních nebo večerních jídel dbají hoteloví kuchaři na sezónní a místní produkty, čerstvou zeleninu a maso z domácích chovů.

Terresa restaurant

Terresa restaurant

Nově otevřený Terresa restaurant, který se nachází v Aquapalace Hotelu Prague s kapacitou 120 míst nabízí od srpna 2015 to nejlepší, co může Aquapalace Resort v oblasti gastronomie nabídnout.

Restaurace Astra

Restaurace Astra

Hotelová restaurace uspokojí pestrou nabídkou každého návštěvníka. Jídelní a nápojový lístek je koncipován jak pro tuzemské, tak pro zahraniční hosty, firemní i odpočinkovou klientelu, náhodné a dětské hosty ...

Barracuda Lobby Bar

Barracuda Lobby Bar

Barracuda Lobby Bar je umístěn přímo v hotelovém lobby vedle hotelové recepce, takže velmi vhodně doplňuje vstupní hotelový prostor s nabídkou lehkého občerstvení jak při příjezdu, tak odjezdů ...

Restaurace a Bary v Aquaparku

Restaurace a Bary v Aquaparku

Nedílnou součástí Aquaparku Aquapalace Praha jsou gastronomická zařízení v podobě restaurací a barů vhodně rozmístěných v prostorách celého komplexu....

Oslava narozenin

Oslava narozenin

Narozeninová oslava se vším všudy, děti vás budou milovat a vy nebude mít s ničím starost! Narozeninová oslava nebo dětské párty ve Vodním světě Aquapalace Praha - to je zážitek, na který ...

Vzhledem k orientaci hotelu i na nejmenší hosty je veškerý hotelový a aquaparkový gastronomický sortiment doplněn o plnohodnotná dětská jídla, nápoje a cukrárenské výrobky a drobný doplňkový sortiment.

Podávaná jídla jsou připravována pod přísným dozorem hotelového šéfkuchařky Marii Blom, která má bohaté mezinárodní gastronomické zkušenosti a je nositelem řady prestižních kuchařských ocenění a a uznání.

Moučníky a dezerty vyrábí vlastní hotelová cukrárna podle nejnovějších receptur a trendů.

V Aquaparku Aquapalace Praha jsou k dispozici dvě velké samoobslužné restaurace, 3 bary - Prima bar, Coral bar a Sauna bar a vyhledávané Paradise café. Bohatá sortimentní nabídka je určená návštěvníkům všech věkových kategorií s přihlédnutím ke zdravé výživě a sportovně-relaxačnímu a rekondičnímu prostředí Aquaparku Aquapalace Praha.

Vyberte si z mnoha našich speciálních nabídek a dárkových poukazů

Cena od 448 €
Využijte příležitosti jedinečné nabídky all inclusive! Nabízíme Vám luxusní pobyt s neomezenou konzumací nápojů.
Cena od 199 €
Absolutní novinka pro milovníky hudby, designu či vinylových desek. Právě pro Vás je tento unikátní pokoj přímo stvořený. Ponořte se do světa hudby, vinylových desek a dopřejte si hudební terapii v našem hotelu.
Cena od 1.150 €
Užijte si Silvestr naplno a oslavte ho jak se patří! Aquapalace Hotel Prague Vás zve na silvestrovskou párty 2020 se spoustou zábavy, hudby, dobrého jídla a pití.
Cena od 900 €
Užijte si Silvestr naplno a oslavte ho jak se patří! Aquapalace Hotel Prague Vás zve na silvestrovskou párty 2020 se spoustou zábavy, hudby, dobrého jídla a pití.
zobrazit všechny nabídky