AKTUÁLNÍ INFORMACE – NOVINKY
AKTUÁLNÍ INFORMACE – NOVINKY
RezervaceSpeciální nabídky Poukazy
CZ
On-line rezervace
Nejvýhodnější ceny pokojů!
FLEXIBILNÍ PODMÍNKY REZERVACÍ!
Speciální Nabídky
zobrazit všechny nabídky

Restaurace & bary

Výborné kulinářské zážitky jsou u nás vždy na prvním místě. Tým skvělých kuchařů, které vede šéfkuchařka Mária Blom, pro Vás připravuje s radostí vynikající jídla české i mezinárodní kuchyně. Pochutnat si můžete také na  dezertech z naší vlastní cukrárny.

Celková kapacita restaurací je 450 osob.

RESTAURACE TERRESA

RESTAURACE TERRESA

Vzdušná a plná světla je restaurace Terresa. Vychutnejte si jídla vysoké gastronomie á la carte. Úžasné dezerty z naší cukrárny jsou opravdovým zážitkem. V těchto prostorách pro Vás také rádi zajistíme jakoukoliv oslavu.

Po - Ne: ZAVŘENO
RESTAURACE ASTRA

RESTAURACE ASTRA

V restauraci Astra pro Vás připravujeme jídla mezinárodní kuchyně z vysoce kvalitních, čerstvých surovin a podáváme je formou buffet. Zároveň si můžete pochutnat na českých specialitách. Několik let za sebou získáváme certifikát Czech Specials, jsme popularizátory tradiční, i když moderně pojaté, české kuchyně.
V restauraci Astra je také připravena bohatá nabídka jídel pro děti.

Po - Ne: od 7:00 do 11:00 hod od 12:00 do 20:00 hod
LOBBY BAR BARRACUDA

LOBBY BAR BARRACUDA

Výborná káva, sendviče, lehké saláty, domácí limonády nebo vynikající míchané nápoje. Poseďte v příjemném prostředí kdykoliv během dne.

Po - Ne: od 8:00 do 20:00 hod
RESTAURACE A BARY V AQAUPARKU

RESTAURACE A BARY V AQAUPARKU

V palácích Vodního a Saunového světa je pro Vás s bohatým výběrem teplých i studených jídel připraveno několik restaurací a barů. Prožijete atmosféru Řecka, vychutnáte si exotické nápoje pod palmami nebo se osvěžíte vynikající zmrzlinou. Gastronomické potěšení čeká na rodiče i děti.

Chci vědět víc

Vyberte si z mnoha našich speciálních nabídek a dárkových poukazů

zobrazit všechny nabídky