AKTUÁLNÍ INFORMACE – NOVINKY
AKTUÁLNÍ INFORMACE – NOVINKY
RezervaceSpeciální nabídky Poukazy
CZ
On-line rezervace
Nejvýhodnější ceny pokojů!
Dárek ke každé rezervaci!
uplatněte promo kód!
Speciální Nabídky
Last minute - 20% sleva

Využijte speciální LAST MINUTE slevy a zarezervujte si ubytování do 25.3.2021… více

All you need is love

Společně strávený čas, to jsou ty nejvzácnější chvíle. Rádi bychom vám je… více

Saunový ráj

Využijte příležitosti jedinečné relaxace ve Vodním a Saunovém světě Aquapalace… více

Nevšední relax

Užijte si skutečnou relaxaci v Aquapalace Hotelu Prague s možností odpočinku… více

All inclusive

Využijte příležitosti jedinečné nabídky all inclusive! Nabízíme Vám luxusní… více

Vánoční Wellness

Pokud letos opravdu chcete strávit Vánoce v klidu a relaxačně, neváhejte tento… více

zobrazit všechny nabídky

Restaurace & bary

Gastronomie Aquapalace Hotel Prague nabízí široké spektrum služeb od hotelových snídaní a snídaňových balíčků, rychlého drobného občerstvení v Lobby baru Barracuda, obědy a večeře v restauraci Astra, prestižní eventový a konferenční catering a v neposlední řadě gastronomické služby situované v Aquapark Aquapalace Praha.

Zkušený tým kuchařů, cukrářů a obsluhujícího personálu vždy vytvoří nezapomenutelnou atmosféru při servírování jídel a nápojů a linoucích se chutí a vůní skloubených do nejvyšší kultury stolování.Hotelová restaurace Astra je určená pro celodenní provoz od podávání snídaní, obědů a večeří. I při dlouhodobějším pobytu mají hosté při snídaních vždy obměněný výběr studených a teplých pokrmů, sladkého a slaného pečiva, ovoce a zeleninových příloh. Nápojové džusy jsou obměňovány dle sezónnosti, podávaná káva je nejvyšší kvality.

Stejně jako u snídaní, tak i při přípravě poledních nebo večerních jídel dbají hoteloví kuchaři na sezónní a místní produkty, čerstvou zeleninu a maso z domácích chovů.

Terresa restaurant

Terresa restaurant

Nově otevřený Terresa restaurant, který se nachází v Aquapalace Hotelu Prague s kapacitou 120 míst nabízí od srpna 2015 to nejlepší, co může Aquapalace Resort v oblasti gastronomie nabídnout.

Restaurace Astra

Restaurace Astra

Hotelová restaurace uspokojí pestrou nabídkou každého návštěvníka. Jídelní a nápojový lístek je koncipován jak pro tuzemské, tak pro zahraniční hosty, firemní i odpočinkovou klientelu, náhodné a dětské hosty ...

Barracuda Lobby Bar

Barracuda Lobby Bar

Barracuda Lobby Bar je umístěn přímo v hotelovém lobby vedle hotelové recepce, takže velmi vhodně doplňuje vstupní hotelový prostor s nabídkou lehkého občerstvení jak při příjezdu, tak odjezdů ...

Restaurace a Bary v Aquaparku

Restaurace a Bary v Aquaparku

Nedílnou součástí Aquaparku Aquapalace Praha jsou gastronomická zařízení v podobě restaurací a barů vhodně rozmístěných v prostorách celého komplexu....

Oslava narozenin

Oslava narozenin

Narozeninová oslava se vším všudy, děti vás budou milovat a vy nebude mít s ničím starost! Narozeninová oslava nebo dětské párty ve Vodním světě Aquapalace Praha - to je zážitek, na který ...

Vzhledem k orientaci hotelu i na nejmenší hosty je veškerý hotelový a aquaparkový gastronomický sortiment doplněn o plnohodnotná dětská jídla, nápoje a cukrárenské výrobky a drobný doplňkový sortiment.

Podávaná jídla jsou připravována pod přísným dozorem hotelového šéfkuchařky Marii Blom, která má bohaté mezinárodní gastronomické zkušenosti a je nositelem řady prestižních kuchařských ocenění a a uznání.

Moučníky a dezerty vyrábí vlastní hotelová cukrárna podle nejnovějších receptur a trendů.

V Aquaparku Aquapalace Praha jsou k dispozici dvě velké samoobslužné restaurace, 3 bary - Prima bar, Coral bar a Sauna bar a vyhledávané Paradise café. Bohatá sortimentní nabídka je určená návštěvníkům všech věkových kategorií s přihlédnutím ke zdravé výživě a sportovně-relaxačnímu a rekondičnímu prostředí Aquaparku Aquapalace Praha.

Vyberte si z mnoha našich speciálních nabídek a dárkových poukazů

Cena od 448 €
Využijte příležitosti jedinečné nabídky all inclusive! Nabízíme Vám luxusní pobyt s neomezenou konzumací nápojů.
Cena od 199 €
Absolutní novinka pro milovníky hudby, designu či vinylových desek. Právě pro Vás je tento unikátní pokoj přímo stvořený. Ponořte se do světa hudby, vinylových desek a dopřejte si hudební terapii v našem hotelu.
Cena od 900 €
Užijte si Silvestr naplno a oslavte ho jak se patří! Aquapalace Hotel Prague Vás zve na silvestrovskou párty 2021 se spoustou zábavy, hudby, dobrého jídla a pití.
Cena od 1.150 €
Užijte si Silvestr naplno a oslavte ho jak se patří! Aquapalace Hotel Prague Vás zve na silvestrovskou párty 2021 se spoustou zábavy, hudby, dobrého jídla a pití.
zobrazit všechny nabídky