RezervaceSpeciální nabídkyPoukazy
CZ
On-line rezervace
Nejvýhodnější ceny pokojů!
FLEXIBILNÍ PODMÍNKY REZERVACÍ!
Speciální Nabídky
All you need is love

Společně strávený čas, to jsou ty nejvzácnější chvíle. Rádi bychom vám je… více

Saunový ráj - 2 noci

Výjimečný pobyty s relaxací ve Vodním a Saunovém světě Aquapalace Praha! více

zobrazit všechny nabídky

Rodinný ZOO Hit - 2 noci

Prožijte rodinnou dovolenou aktivně v Aquapalace Hotelu Prague včetně volného vstupu do největšího vodního aquaparku ve Střední Evropě.

Cena od 518 €
Objednat
Rodinný ZOO Hit - 2 noci

Prožijte Vaši rodinnou dovolenou aktivně v Aquapalace Hotelu Prague včetně každodenního volného neomezeného vstupu do největšího vodního aquaparku ve střední Evropě, kde se Vaše děti zamilují do vodních skluzavek a toboganů.

Využijte této jedinečné příležitosti k návštěvě nejoblíbenějšího turistického místa v ČR, ZOO Praha, kde můžete strávit společně s rodinou příjemné chvilky relaxace a zábavy s Vašimi nejmilejšími.

Balíček obsahuje

  • 2x ubytování s bohatou snídaní formou bufetu.
  • 2x rodinná večeře (3-chodové menu nebo bufet, dle nabídky šéfkuchaře) v hotelové restauraci Astra včetně jednoho nápoje na osobu (1 sklenka vína nebo piva nebo nealko nápoje).
  • 1x vstupenka do ZOO Praha na osobu.*)
  • Výlet do Dendrologické zahrady u hotelu (duben-říjen), do Botanické zahrady v Praze (listopad - březen).
  • Volný celodenní neomezený vstup do aquaparku Aquapalace Praha (Vodní svět).**)
  • Volný vstup do moderního dvoupodlažního Fitness centra.
  • Župany (pro dospělé) jsou Vám během celého Vašeho pobytu zdarma k dispozici na pokoji.
  • Rodinný dárek na památku Aquapalace Hotelu.
  • V případě rezervace pokoje typu SUITE je v ceně zahrnut i volný celodenní neomezený vstup do Saunového světa Aquapalace Praha**) a exekutivní benefity: možnost dřívějšího příjezdu a pozdního odjezdu (dle dispozic hotelu), zdarma parkování v monitorované hotelové garáži, uvítací přípitek v lobby baru Barracuda, možnost donášky jídel na pokoj bez příplatku, volný vstup do Executive Lounge s občerstvením a přístupem k počítači s internetem, možnost zapůjčení DVD, plážová obuv.

*) Vstupy do ZOO lze využít pouze během pobytu, kartu na vstupy obdržíte na recepci hotelu. Bez dopravy. Rádi Vám transfer objednáme na vyžádání.

**) Vstup do Vodního světa/Saunového světa Aquapalace Praha - v den příjezdu od 14:00 hod, následující dny vč. dne odjezdu podle otevírací doby aquaparku. Dne 24.12. je Aquapalace Praha kompletně uzavřen. Dne 25.12. je otevřeno od 13:00 do 22:00 hod. Od 18:00 hod je zakázán vstup dětí mladších 15 let do Saunového světa.

Celkovou cenu pobytu je nutné uhradit do 14 dnů před příjezdem. Bezplatné storno s vrácením plné částky zpět na kartu/účet je možné max. do 7 dnů před příjezdem (10 dnů - Pirátský Suite). V případě pozdějšího zrušení rezervace, pozdního příjezdu nebo nedojezdu bude účtována celková cena pobytu.

Pro další informace jsme Vám rádi k dispozici.
Email: reservation@aquapalacehotel.cz nebo tel.: +420 225 108 828.

Cena od 518 €
Objednat