AKTUÁLNÍ INFORMACE – NOVINKY
AKTUÁLNÍ INFORMACE – NOVINKY
RezervaceSpeciální nabídky Poukazy
CZ
On-line rezervace
Nejvýhodnější ceny pokojů!
FLEXIBILNÍ PODMÍNKY REZERVACÍ!
Speciální Nabídky
All you need is love

Společně strávený čas, to jsou ty nejvzácnější chvíle. Rádi bychom vám je… více

Saunový ráj

Využijte příležitosti jedinečné relaxace ve Vodním a Saunovém světě Aquapalace… více

Nevšední relax

Užijte si skutečnou relaxaci v Aquapalace Hotelu Prague s možností odpočinku… více

All inclusive

Využijte příležitosti jedinečné nabídky all inclusive! Nabízíme Vám luxusní… více

zobrazit všechny nabídky

Doprovodné programy

Nedílnou součástí úspěšné firemní a konferenční akce je doprovodný eventový program pořádaný přímo v místě konání akce nebo v jeho nejbližším okolí. Doprovodné programy mohou být zaměřeny na stmelování kolektivu, tzv. teambuilding nebo mohou mít sportovní, relaxační, kulturní, zdravotní, edukativní nebo společenské zaměření.

Všechny tyto typy doprovodných programů mohou být v rámci Aquapalace Hotel Prague nebo jeho bezprostředním dostupným okolí realizovány.

Hotel je přímo součástí Aquaparku Aquapalace Praha, který poskytuje nejrůznější služby od wellness a léčení, fitness, masáže a sauny až po nejrůznější atrakce Vodního světa. V areálu hotelu lze provozovat  sporty ať už adrenalinové jako bungee jumping, diner in the SKY, bungee run, tak akční jako lidský fotbálek, minigolf, paintball, stolní tenis či střelbu. V Aquaparku pak můžete využít potápěčskou jámu, závody v plavání, aquaroller, aquazorbing, laser show, wipe-out (letní venkovní atrakce).

Kulturní a historickou bohatost lze poznávat v těsném sousedství Průhonic, kde se rozprostírá jeden z nejvýznamnějších zámeckých parků v České republice. Průhonický park se svou překrásnou přírodní scenérií byl vyhlášen Národní kulturní památkou a zapsán na Seznam světového dědictví UNESCO. Rozsáhlému parku anglického stylu s arboretem vévodí pseudorenesanční impozantní stavba Průhonického zámku, která prošla proměnou od středověkého hradu na současný architektonický klenot.

Milovníkům přírody nemůže ujít návštěva Dendrologické zahrady, která čítá na 8 000 taxonů rostlin. K nejvýznamnějším sbírkám zahrady se řadí kolekce rododendronů, okrasných jabloní, šeříků a tavolníků, které jsou nejbohatší v Česku.

Speciální nabídky:

Family Day

LED Vánoční večírek