RezervaceSpeciální nabídky
CZ
On-line rezervace
Nejvýhodnější ceny pokojů!
Dárek ke každé rezervaci!
uplatněte promo kód!
Speciální Nabídky
Saunafest

Festival zážitkového saunování Saunafest 2020. Nabídka je platná pro pobyty ... více

Saunový ráj

Využijte příležitosti jedinečné relaxace ve Vodním a Saunovém světě Aquapalace ... více

Nevšední relax

Užijte si skutečnou relaxaci v Aquapalace Hotelu Prague s možností odpočinku ve ... více

All inclusive

Využijte příležitosti jedinečné nabídky all inclusive! Nabízíme Vám luxusní ... více

zobrazit všechny nabídky

Fitness

Otevírací doba:

Po - Pá: 06:00 - 23:00
So - Ne a svátky: 07:00 - 23:00

Vstupenky

E-shop Rezervace

Fotogalerie

Fitness je o fyzické aktivitě a zdraví, fitness je celkový životní styl. Plně klimatizované dvoupodlažní Fitness Aquapalace je zaměřeno na všeobecnou tělesnou kondici dosaženou pomocí speciálních strojů a trenažérů. V nejlépe vybaveném fitness centru v ČR se můžete běžně potkat s hvězdami světového fitness a kulturistiky, s celebritami show byznysu, ale také se sportovními začátečníky a laickou veřejností. Profesionální tým fitness trenérů a instruktorů rád každého návštěvníka seznámí s doporučeným nebo individuálním cvičebním programem sestaveném na základě požadavků návštěvníka. Společně s odborníky na výživu a zdravý životní styl vám připraví kvalitní cvičební program i jídelníček na míru.

Posilovna je vybavená 47 stroji značky Technogym s možností plynulého nastavení zátěže, dále jsou k dispozici činky od 1 kg do 32 kg, nakládací jednoruční činky do 50 kg, posilovací lavice a další nářadí.

K postupnému vyplavení adrenalinu a následnému uvolnění jsou prostory fitness centra vybaveny LCD obrazovkami a projekčním plátnem, kde mohou návštěvníci sledovat hudební pořady, zaběhat si kolem londýnského Big Benu, po pařížském Champs Elysées nebo v krásné přírodě Adršpašských skal.

Necítíte se dobře při individálním cvičení nebo nejste plně motivováni? Berete cvičení jako společenskou záležitost? Pak jsou pro vás ideální skupinová cvičení, vyberte si, co máte rádi, nebo přijďte vyzkoušet něco úplně nového.

Fitness Aquapalace je pro každého, pro koho je každodenní cvičení či pohyb neodmyslitelnou součástí dne. Dbáme na bezpečnost Vás i ostatních hostů a proto prosíme aby vstup dětí od 10 - 14 let byl vždy pod aktivním dohledem dospělé osoby. Děti mladší 10ti let nemají do fitness vstup povolen a jsou pro ně k dispozici ostatní aktivity v Resortu Aquapalace. Například zbrusu nový dětský koutek ve vstupní hale Aquaparku.

Fotogalerie

Vyberte si z mnoha našich speciálních nabídek a dárkových poukazů

Cena od 117 €
Festival zážitkového saunování Saunafest 2020. Nabídka je platná pro pobyty 23. 4.- 26. 4. 2020.
Cena od 358 €
Poznejte krásy historické Prahy a současně relaxujte v Aquapalace Hotelu Prague, který Vám nabízí vstup do největšího vodního aquaparku ve střední Evropě.
Cena od 448 €
Využijte příležitosti jedinečné nabídky all inclusive! Nabízíme Vám luxusní pobyt s neomezenou konzumací nápojů.
zobrazit všechny nabídky