RezervaceSpeciální nabídky
CZ
On-line rezervace
Nejvýhodnější ceny pokojů!
Dárek ke každé rezervaci!
uplatněte promo kód!
Speciální Nabídky
Valentýnský balíček

Prožijte únorový romantický pobyt se svým partnerem v Aquapalace Hotelu Prague! více

Velikonoční pobyt 2018

Oslavte velikonoční svátky v Aquapalace Hotelu Prague! V termínu 30. 3. 2018 - ... více

Saunový ráj

Využijte příležitosti jedinečné relaxace ve Vodním a Saunovém světě Aquapalace ... více

All inclusive

Využijte příležitosti jedinečné nabídky all inclusive! Nabízíme Vám luxusní ... více

zobrazit všechny nabídky

Fitness

Otevírací doba:

Po - Pá: 06:00 - 23:00
So - Ne: 07:00 - 23:00

Vstupenky

Rezervovat E-shop

Ke stažení

Fotogalerie Mapa areálu

Fitness je o fyzické aktivitě a zdraví, fitness je celkový životní styl. Plně klimatizované dvoupodlažní Fitness Aquapalace je zaměřeno na všeobecnou tělesnou kondici dosaženou pomocí speciálních strojů a trenažérů. V nejlépe vybaveném fitness centru v ČR se můžete běžně potkat s hvězdami světového fitness a kulturistiky, s celebritami show byznysu, ale také se sportovními začátečníky a laickou veřejností. Profesionální tým fitness trenérů a instruktorů rád každého návštěvníka seznámí s doporučeným nebo individuálním cvičebním programem sestaveném na základě požadavků návštěvníka. Společně s odborníky na výživu a zdravý životní styl vám připraví kvalitní cvičební program i jídelníček na míru.

Posilovna je vybavená 47 stroji značky Technogym s možností plynulého nastavení zátěže, dále jsou k dispozici činky od 1 kg do 32 kg, nakládací jednoruční činky do 50 kg, posilovací lavice a další nářadí.

K postupnému vyplavení adrenalinu a následnému uvolnění jsou prostory fitness centra vybaveny LCD obrazovkami a projekčním plátnem, kde mohou návštěvníci sledovat hudební pořady, zaběhat si kolem londýnského Big Benu, po pařížském Champs Elysées nebo v krásné přírodě Adršpašských skal.

Necítíte se dobře při individálním cvičení nebo nejste plně motivováni? Berete cvičení jako společenskou záležitost? Pak jsou pro vás ideální skupinová cvičení, vyberte si, co máte rádi, nebo přijďte vyzkoušet něco úplně nového.

Návštěva Fitness Aquapalace je pro každého, komu je pohyb nejpřirozenější vlastností nehledě na věkové kategorie, od dětí po seniory, těhotné matky nebo rodiče s dětmi.

Fotogalerie

Vyberte si z mnoha našich speciálních nabídek a dárkových poukazů

Cena od 448 €
Využijte příležitosti jedinečné nabídky all inclusive! Nabízíme Vám luxusní pobyt s neomezenou konzumací nápojů.
Cena od 368 €
Využijte příležitosti jedinečné nabídky Light all inclusive! Nabízíme Vám luxusní pobyt s neomezenou konzumací nápojů.
Cena od 648 €
Odpočiňte si po náročném pracovním dni v aquaparku Aquapalace Praha. Využijte příležitosti k dosažení vnitřní pohody a vyrovnanosti.
zobrazit všechny nabídky