RezervaceSpeciální nabídkyPoukazy
CZ
On-line rezervace
Nejvýhodnější ceny pokojů!
FLEXIBILNÍ PODMÍNKY REZERVACÍ!
Speciální Nabídky
All you need is love

Dopřejte si luxusní romantické pobyty ve vyzdobeném pokoji a nebo s lahodným… více

Saunový ráj - 2 noci

Výjimečný pobyty s relaxací ve Vodním a Saunovém světě Aquapalace Praha! více

zobrazit všechny nabídky

Fitness centrum

Otevírací doba:

Po - Pá: 06:00 – 23:00
So - Ne: 07:00 – 23:00

Rezervace

Tel.: +420 271 104 132 nebo +420 739 341 081
Email: fitness@aquapalace.cz

Ceník

Ceník

Fitness je o fyzické aktivitě a zdraví, fitness je celkový životní styl. Plně klimatizované dvoupodlažní Fitness Aquapalace je zaměřeno na všeobecnou tělesnou kondici dosaženou pomocí speciálních strojů a trenažérů. V nejlépe vybaveném fitness centru v ČR se můžete běžně potkat s hvězdami světového fitness a kulturistiky, s celebritami show byznysu, ale také se sportovními začátečníky a laickou veřejností. Profesionální tým fitness trenérů a instruktorů rád každého návštěvníka seznámí s doporučeným nebo individuálním cvičebním programem sestaveném na základě požadavků návštěvníka. Společně s odborníky na výživu a zdravý životní styl vám připraví kvalitní cvičební program i jídelníček na míru.

Posilovna je vybavená 47 stroji značky Technogym s možností plynulého nastavení zátěže, dále jsou k dispozici činky od 1 kg do 32 kg, nakládací jednoruční činky do 50 kg, posilovací lavice a další nářadí.

K postupnému vyplavení adrenalinu a následnému uvolnění jsou prostory fitness centra vybaveny LCD obrazovkami a projekčním plátnem, kde mohou návštěvníci sledovat hudební pořady, zaběhat si kolem londýnského Big Benu, po pařížském Champs Elysées nebo v krásné přírodě Adršpašských skal.

Necítíte se dobře při individuálním cvičení nebo nejste plně motivováni? Berete cvičení jako společenskou záležitost? Pak jsou pro vás ideální skupinová cvičení, vyberte si, co máte rádi, nebo přijďte vyzkoušet něco úplně nového.

Návštěva Fitness Aquapalace je pro každého, komu je pohyb nejpřirozenější vlastností nehledě na věkové kategorie, od dětí po seniory, těhotné matky nebo rodiče s dětmi.