AKTUÁLNÍ INFORMACE – NOVINKY
AKTUÁLNÍ INFORMACE – NOVINKY
RezervaceSpeciální nabídkyPoukazy
CZ
On-line rezervace
Nejvýhodnější ceny pokojů!
FLEXIBILNÍ PODMÍNKY REZERVACÍ!
Speciální Nabídky
Saunafest

Festival zážitkového saunování Saunafest 2021. Nabídka je platná pro pobyty… více

All you need is love

Společně strávený čas, to jsou ty nejvzácnější chvíle. Rádi bychom vám je… více

Saunový ráj - 2 noci

Využijte příležitosti jedinečné relaxace ve Vodním a Saunovém světě Aquapalace… více

zobrazit všechny nabídky

Balneo & Medical

Otevírací doba:

Po - Pá: 9:30 – 22:00
So - Ne: 10:00 - 18:00

Ordinace lékaře: individuální, dle domluvy s pacientem

Bez exkluzivního Balneo & Medical centra si Aquapark Aquapalace Praha nelze představit. Už samotný název Aquapalace je nositelem záruky jedinečného zařízení využívajícího blahodárných účinků vody, vodních lázní a další léčebné péče na organismus. Vhodně skloubená fyzioterapie a léčebná rehabilitace nestátního zdravotnického zařízení Balneo & Medical centra přispívá k prevenci, diagnostice a terapii poruch funkce pohybového aparátu. Prostřednictvím pohybu a působením fyzikální energie odstraňujeme v centru nejenom dysfunkce pohybového aparátu, ale ovlivňujeme také funkce somatické (funkce tělesných orgánů) a funkce psychické.

Široké služby v oblasti fyzioterapie a léčebné rehabilitace mohou být čerpány jak v ambulantní variantě, tak ve variantě s ubytováním v Aquapalace Hotelu Prague, který má přímou konektivitu s lázeňskými prostorami, a tak dělá Vaši léčbu maximálně pohodlnou a účinnou.

Atraktivita komplexu je využitelná jak pro jednotlivce, tak pro rodiny, či širší rodiny s dětmi, popřípadě i s prarodiči. Připravíme pro vás programy na míru, kdy část rodiny může využít Balneo & Medical centrum, další část může trávit volný čas pobytem ve Vodním světě a zbývající část může odpočívat v relaxační zóně či se nechat rozmazlovat službami wellness centra.

Balneo & Medical centrum je také v ideálním spojení léčebných a rehabilitačních pobytů ve volném čase při konání nejrůznějších firemních a konferenčních akcí. Profesionální léčebná rehabilitace je zaměřená i na bolesti krční páteře a hlavy, akutní i chronické bolesti zad nebo bolestivé stavy pohybového aparátu. Všechny tyto příznaky mohou být vyvolány jednak nezdravým sezením v kancelářích, nedostatkem pohybu nebo přepracováním.

Hlavním cílem Balneo & Medical centra je předcházet vzniku svalové nerovnováhy, bolestí a onemocnění, návrat k původnímu zdravotnímu stavu nebo alespoň zmenšení dopadu onemocnění na kvalitu života.

Co léčíme