RezervaceSpeciální nabídkyPoukazy
CZ
On-line rezervace
Nejvýhodnější ceny pokojů!
FLEXIBILNÍ PODMÍNKY REZERVACÍ!
Speciální Nabídky
All you need is love

Dopřejte si luxusní romantické pobyty ve vyzdobeném pokoji a nebo s lahodným… více

Saunový ráj - 2 noci

Výjimečný pobyty s relaxací ve Vodním a Saunovém světě Aquapalace Praha! více

zobrazit všechny nabídky

SPA

Otevírací doba:

Po - Ne: 09:00 - 21:00

Rezervace

Tel.: +420 271 104 131 nebo +420 739 341 082
Email: spa@aquapalace.cz

Ceník

Ceník SPA-Wellness

Spa je místem oddechu, kde se dá skvěle vypnout a zapomenout na každodenní stres. Rozmazlujte se a použijte k tomu naše vybrané SPA rituály!

Vstupte do oázy klidu a užijte si některou z masáží, tělových a lázeňských, procedur, manikúr, pedikúr nebo kosmetických ošetření. Dopřejte svému tělu hojivé doteky přírodních procedur a nechte o sebe pečovat profesionály v oboru péče o tělo. Vybrat si můžete z pestré nabídky SPA procedur, které trvají od třiceti do sto dvaceti minut, nebo zvolit luxusní celodenní balíčky.

Pokud si nevíte rady, jakou proceduru zvolit, stačí se obrátit na personál, který vám doporučí to nejlepší přímo pro vás. Naši odborníci přesně vědí, jak jednotlivé procedury působí, pro koho jsou určené a jak se dají navzájem kombinovat. Spolupráce se světovými značkami pak zaručuje kvalitu produktů a postupů, SPA terapeuti jsou odborně a pravidelně školeni a svou práci pro vás dělají ze srdce. I přesně zaměřené ošetření s cílem modelovat postavu, zmírnit účinky stárnutí nebo posilnit imunitní systém – to vše může být v podání spa kosmetiky dokonalým relaxačním zážitkem.

Oblíbená tělová a kosmetická ošetření nepatří jen do výsady žen, ale i mnoho mužů vyhledává kvalitní ošetření pleti a pokožky. Spojení profesionálních kosmetiček a kosmetiky dochází k luxusnímu ošetření všech typů pleti u všech věkových kategorií. Zvláště odborná péče o ruce a nohy v podobě manikúry a pedikúry nejen že přispívá ke šlechtění nehtových částí, ale zahrnuje i ošetření a zvláčnění kůže.

Privátní Spa jsou ideálním místem pro uzavřené společnosti, trávení volných chvil kombinovaných s relaxací a oddychem v rodinném kruhu, ale mohou být i místem pro romantickou schůzku, posezení s přáteli nebo neotřelý tip na dárek. Privátní spa nabízí whirlpool, vlastní finskou saunu, sprchu a relaxační lůžka.

Stále nedoceněná orientální lázeň Hammam a bahenní jílový zábal Rassoul, které SPA Aquapalace Praha nabízí, si pomalu ale jistě nachází své místo. Kdo nevyzkouší, nepocítí úlevu, pročištění a výživu pokožky.