UŽITEČNÉ INFORMACE – REZERVACE S MOŽNOSTÍ BEZPLATNÉ ZMĚNY
UŽITEČNÉ INFORMACE
REZERVACE S MOŽNOSTÍ BEZPLATNÉ ZMĚNY
RezervaceSpeciální nabídkyPoukazy
CZ
On-line rezervace
Nejvýhodnější ceny pokojů!
Dárek ke každé rezervaci!
uplatněte promo kód!
Speciální Nabídky
Last minute - 20% sleva

Využijte speciální LAST MINUTE slevy a zarezervujte si ubytování od 25.5.2020 ... více

Saunový ráj

Využijte příležitosti jedinečné relaxace ve Vodním a Saunovém světě Aquapalace ... více

Nevšední relax

Užijte si skutečnou relaxaci v Aquapalace Hotelu Prague s možností odpočinku ve ... více

All inclusive

Využijte příležitosti jedinečné nabídky all inclusive! Nabízíme Vám luxusní ... více

Silvestr 2020 - 5 nocí

Užijte si Silvestr naplno a oslavte ho jak se patří! Aquapalace Hotel Prague ... více

zobrazit všechny nabídky

Saunový svět Aquapalace

Otevírací doba:

Po - Pá: 10:00 - 23:00
So - Ne, svátky
a letní prázdniny:
09:00 - 23:00

Vstupenky

Ceník E-shop

Kdo by neměl rád teplo? A k tomu teplo v mnoha podání od klasických prohříváren přes lázně až po saunové ceremoniály.

Saunový svět Aquapalace Praha je rozdělen na tři pomyslné části - klasické finské sauny, římské lázně a venkovní část. Každá část je odlišná, avšak všechny poskytují detoxikaci organismu prostřednictvím působení tepla na kůži a odváděním škodlivin. Pravidelné saunování přispívá ke zpevňování kůže, zlepšuje krevní oběh a zvyšuje odolnost organismu proti nachlazení. V Saunovém světě Aquapalace Praha můžete celoročně prostřednictvím mnoha saun a lázní celoročně pečovat o své zdraví a krásu.

K saunování ruku v ruce patří účinné ochlazování, ke kterému jsou určeny speciální sprchy a ochlazovací bazénky. Po ochlazení nastává čas relaxace na lehátkách, odpočinkových lavicích nebo ve vířivkách.

Finské sauny

Základem zdravého a efektivního saunování je vhodný výběr teploty a vlhkosti při saunování. Finské sauny s provozní teplotou od 60 °C do 110 °C jsou umístěné jak uvnitř areálu, tak ve venkovní zóně s relativní vlhkostí 10% - 30% a doporučenou dobou pobytu od několika málo minut do max. 20 minut. Po saunování je doporučeno příjemné postupné zchlazení pod studenými sprchami, ve studni s ledovou drtí či v klasickém ochlazovacím bazénku a následná relaxace v relaxační místnosti nebo na střešní venkovní terase.

Římské lázně

Římské lázně poskytují relaxaci v parních kabinách tureckého typu, kde se teplota vzduchu pohybuje od 26 °C do 65 °C s relativní vlhkostí 35% - 100% a doporučenou délkou pobytu 25 - 30 minut.

Římské lázně jsou vyhledávaným místem i pro tradiční teplé bazény s teplotou ionizované vody okolo 30°C. Nedílnou součástí klasických římských lázní je originální provedení stropu, v našich lázních je strop prosklený a pohled na něj vyvolává nejen relaxační pocity ale i emoční nálady.

Ochlazení v římských lázních Aquapalace Praha zajišťují studené masážní i aromatické sprchy s tropickým nebo bouřkovým déštěm či studenou mlhou.

Venkovní sauny

Venkovní sauny jsou zastoupeny typickou ruskou saunou a zemní baňou s teplotami 80°C až 95°C s relativní vlhkostí vzduchu 15% a doporučenou dobou pobytu okolo 10 minut. Zážitek ze saunování uprostřed otevřené přírody v pravém severském srubu s ochlazovacím bazénkem, sprchou, relaxační terasou s lehátky a vířivkou až do nočních hodin přímo pod hvězdným nebem.

Vysoké teploty ruské sauny vyvolávají kondenzaci vody a potu na těle a intenzivně prohřívají s mnoha pozitivními účinky na organismus. V kamenné domku přináší kombinace vysoké teploty, přirozené vlhkosti, esencí a minerálů celé spektrum pozitivních účinků saunování na organismus.

Proces saunování zintenzivňují stále oblíbenější saunové ceremoniály, které svou jedinečností a originalitou připravenou zkušenými saunéry povyšují saunování na vyšší stupeň účinku a výjimečnosti. Saunové ceremoniály poskytují smyslové a fyzické vnímání použitím vonných aromatických esencí, přípravků, produktů a speciálních pohybů ručníkem s cílem vytvoření tzv. parního nárazu.

Dodatečné informace

Vstup do Saunového světa je povolen dětem pouze s doprovodem a stálou kontrolou dospělé osoby denně do 18:00 hodin. Od 18:00 hodin je Saunový svět přístupný pouze osobám starším 15 let. Mladší děti s doprovodem dospělé osoby mají možnost využívat Dětskou a Panoramatickou saunu, které jsou po celý den přístupné z Vodního světa.

 

Vyberte si z mnoha našich speciálních nabídek a dárkových poukazů

Cena od 358 €
Na cestě do druhohor se seznámíte s prehistorickými zvířaty v životních velikostech, které obývaly naši planetu před 65 miliony let.
Cena od 448 €
Využijte příležitosti jedinečné nabídky all inclusive! Nabízíme Vám luxusní pobyt s neomezenou konzumací nápojů.
Cena od 358 €
Součástí tohoto pobytového balíčku jsou vstupenky do největšího zábavního parku Funpark Žirafa, kde se vyřádí děti každého věku.
Cena od 1.150 €
Užijte si Silvestr naplno a oslavte ho jak se patří! Aquapalace Hotel Prague Vás zve na silvestrovskou párty 2020 se spoustou zábavy, hudby, dobrého jídla a pití.
Cena od 900 €
Užijte si Silvestr naplno a oslavte ho jak se patří! Aquapalace Hotel Prague Vás zve na silvestrovskou párty 2020 se spoustou zábavy, hudby, dobrého jídla a pití.
zobrazit všechny nabídky