AKTUÁLNÍ INFORMACE – NOVINKY
AKTUÁLNÍ INFORMACE – NOVINKY
RezervaceSpeciální nabídkyPoukazy
CZ
On-line rezervace
Nejvýhodnější ceny pokojů!
Dárek ke každé rezervaci!
uplatněte promo kód!
Speciální Nabídky
Last minute - 20% sleva

Využijte speciální LAST MINUTE slevy a zarezervujte si ubytování na minimálně… více

All you need is love

Společně strávený čas, to jsou ty nejvzácnější chvíle. Rádi bychom vám je… více

Saunový ráj

Využijte příležitosti jedinečné relaxace ve Vodním a Saunovém světě Aquapalace… více

Nevšední relax

Užijte si skutečnou relaxaci v Aquapalace Hotelu Prague s možností odpočinku… více

All inclusive

Využijte příležitosti jedinečné nabídky all inclusive! Nabízíme Vám luxusní… více

zobrazit všechny nabídky

Saunový svět Aquapalace

Otevírací doba:

Po - Pá: 10:00 - 23:00
So - Ne, svátky
a letní prázdniny:
09:00 - 23:00

Vstupenky

Ceník E-shop

Kdo by neměl rád teplo? A k tomu teplo v mnoha podání od klasických prohříváren přes lázně až po saunové ceremoniály.

Saunový svět Aquapalace Praha je rozdělen na tři pomyslné části - klasické finské sauny, římské lázně a venkovní část. Každá část je odlišná, avšak všechny poskytují detoxikaci organismu prostřednictvím působení tepla na kůži a odváděním škodlivin. Pravidelné saunování přispívá ke zpevňování kůže, zlepšuje krevní oběh a zvyšuje odolnost organismu proti nachlazení. V Saunovém světě Aquapalace Praha můžete celoročně prostřednictvím mnoha saun a lázní celoročně pečovat o své zdraví a krásu.

K saunování ruku v ruce patří účinné ochlazování, ke kterému jsou určeny speciální sprchy a ochlazovací bazénky. Po ochlazení nastává čas relaxace na lehátkách, odpočinkových lavicích nebo ve vířivkách.

Finské sauny

Základem zdravého a efektivního saunování je vhodný výběr teploty a vlhkosti při saunování. Finské sauny s provozní teplotou od 60 °C do 110 °C jsou umístěné jak uvnitř areálu, tak ve venkovní zóně s relativní vlhkostí 10% - 30% a doporučenou dobou pobytu od několika málo minut do max. 20 minut. Po saunování je doporučeno příjemné postupné zchlazení pod studenými sprchami, ve studni s ledovou drtí či v klasickém ochlazovacím bazénku a následná relaxace v relaxační místnosti nebo na střešní venkovní terase.

Římské lázně

Římské lázně poskytují relaxaci v parních kabinách tureckého typu, kde se teplota vzduchu pohybuje od 26 °C do 65 °C s relativní vlhkostí 35% - 100% a doporučenou délkou pobytu 25 - 30 minut.

Římské lázně jsou vyhledávaným místem i pro tradiční teplé bazény s teplotou ionizované vody okolo 30°C. Nedílnou součástí klasických římských lázní je originální provedení stropu, v našich lázních je strop prosklený a pohled na něj vyvolává nejen relaxační pocity ale i emoční nálady.

Ochlazení v římských lázních Aquapalace Praha zajišťují studené masážní i aromatické sprchy s tropickým nebo bouřkovým déštěm či studenou mlhou.

Venkovní sauny

Venkovní sauny jsou zastoupeny typickou ruskou saunou a zemní baňou s teplotami 80°C až 95°C s relativní vlhkostí vzduchu 15% a doporučenou dobou pobytu okolo 10 minut. Zážitek ze saunování uprostřed otevřené přírody v pravém severském srubu s ochlazovacím bazénkem, sprchou, relaxační terasou s lehátky a vířivkou až do nočních hodin přímo pod hvězdným nebem.

Vysoké teploty ruské sauny vyvolávají kondenzaci vody a potu na těle a intenzivně prohřívají s mnoha pozitivními účinky na organismus. V kamenné domku přináší kombinace vysoké teploty, přirozené vlhkosti, esencí a minerálů celé spektrum pozitivních účinků saunování na organismus.

Proces saunování zintenzivňují stále oblíbenější saunové ceremoniály, které svou jedinečností a originalitou připravenou zkušenými saunéry povyšují saunování na vyšší stupeň účinku a výjimečnosti. Saunové ceremoniály poskytují smyslové a fyzické vnímání použitím vonných aromatických esencí, přípravků, produktů a speciálních pohybů ručníkem s cílem vytvoření tzv. parního nárazu.

Dodatečné informace

Vstup do Saunového světa je povolen dětem pouze s doprovodem a stálou kontrolou dospělé osoby denně do 18:00 hodin. Od 18:00 hodin je Saunový svět přístupný pouze osobám starším 15 let. Mladší děti s doprovodem dospělé osoby mají možnost využívat Dětskou a Panoramatickou saunu, které jsou po celý den přístupné z Vodního světa.

 

Vyberte si z mnoha našich speciálních nabídek a dárkových poukazů

Cena od 358 €
Na cestě do druhohor se seznámíte s prehistorickými zvířaty v životních velikostech, které obývaly naši planetu před 65 miliony let.
Cena od 448 €
Využijte příležitosti jedinečné nabídky all inclusive! Nabízíme Vám luxusní pobyt s neomezenou konzumací nápojů.
Cena od 358 €
Součástí tohoto pobytového balíčku jsou vstupenky do největšího zábavního parku Funpark Žirafa, kde se vyřádí děti každého věku.
Cena od 1.150 €
Užijte si Silvestr naplno a oslavte ho jak se patří! Aquapalace Hotel Prague Vás zve na silvestrovskou párty 2020 se spoustou zábavy, hudby, dobrého jídla a pití.
Cena od 900 €
Užijte si Silvestr naplno a oslavte ho jak se patří! Aquapalace Hotel Prague Vás zve na silvestrovskou párty 2020 se spoustou zábavy, hudby, dobrého jídla a pití.
zobrazit všechny nabídky