AKTUÁLNÍ INFORMACE – NOVINKY
AKTUÁLNÍ INFORMACE – NOVINKY
RezervaceSpeciální nabídky Poukazy
CZ
On-line rezervace
Nejvýhodnější ceny pokojů!
FLEXIBILNÍ PODMÍNKY REZERVACÍ!
Speciální Nabídky
All you need is love

Společně strávený čas, to jsou ty nejvzácnější chvíle. Rádi bychom vám je… více

Saunový ráj

Využijte příležitosti jedinečné relaxace ve Vodním a Saunovém světě Aquapalace… více

Nevšední relax

Užijte si skutečnou relaxaci v Aquapalace Hotelu Prague s možností odpočinku… více

All inclusive

Využijte příležitosti jedinečné nabídky all inclusive! Nabízíme Vám luxusní… více

zobrazit všechny nabídky

Vodní svět

Otevírací doba:

Po - Pá: 10:00 - 22:00
So - Ne, svátky
a letní prázdniny:
09:00 - 22:00

Vánoční otevírací doba:
24.12. / zavřeno
25.12. / 13:00 – 22:00
26.12. - 30.12. / 09:00 – 22:00
31.12. / 09:00 – 17:00
1. 1. / 13:00 – 22:00

Vstupenky

Ceník E-shop

Vodní svět unikátního sportovně-relaxačního komplexu Aquapalace Praha je tvořen – Palácem pokladů, SPG Palácem dobrodružství a COCA-COLA Palácem relaxu, venkovní zónou, Korálovým dómem, Potápěčskou jámou, Divokou řekou a Dětským koutkem.

Dopřejte si možnost volby! Pro dobrodružné povahy zde máme Palác dobrodružství, kdo si chce odpočinout, neměl by zcela jistě minout Palác relaxu! Sportovně naladění jedinci pak určitě ocení venkovní zónu se širokými možnostmi sportovního vyžití...

V prostorách Vodního světa je pro návštěvníky všech věkových kategorií k dispozici 12 tobogánů dlouhých až 250 metrů s výběrem poklidné či adrenalinové divoké jízdy. Kromě tobogánů nabízí Vodní svět další atrakce v podobě skluzavek, vířivek, relaxačních teras, umělého vlnobití a nejoblíbenější Aquaparkovou atrakci 250 metrů dlouhou Divokou řeku protékající celým Vodním světem. Součástí je také vstup do Panoramatické a Dětské sauny.

Palác pokladů

Ústřední dominantou Paláce pokladů je vrak pirátské lodi a vodní příšery. Děti milují poklady a dospělí ještě více, udělejte si radost a vydejte se do Paláce pokladů také nějaký najít ať už v podobě pohádkově romantické atmosféry Vodního světa, nápadné podobnosti Karibiku s palmami nebo dokonalému vlnobití.

Pro nejmenší je pravým pokladem Dětské vodní zákoutí s brouzdalištěm, skluzavkou a dětským bazénkem, pro starší pak prostor pro relaxaci s vířivkou a masážní lavicí.

Palác dobrodružství

Palác dobrodružství s tobogány a jízdou po tmě nebo v tunelu v doprovodu světelných nebo zvukových efektů a jízdy na pneumatikách končící v Divoké řece poskytuje nadšení, vzrušení, smích a jásot.

Adrenalin vyplavíte s notnou dávkou dravé vody točící se po spirále na spacebowl nebo na strmých skluzavkách končících v Pomalé řece s jeskyněmi a lagunami a s odpočinkovými vířivými lavicemi.

NOVINKA 2019: poprvé v ČR i v Aquapalace Praha tobogán Magic Tube! Zažijte Vesmírnou nebo Nebeskou jízdu s virtuální realitou! Více informací

Palác relaxu

Po sportovním a zábavném dobrodružství přijde vhod Palác relaxu s neodolatelným bazénem s blankytně modrou hladinou, odpočinkovou zónou s vířivkami, masážními lavicemi či lehátky na relaxační terase.

Relaxovat lze i aktivně například v kanálu Rychlé řeky protékající celým Vodním světem a ústícím ve Venkovní zóně společně s korytem Pomalé řeky.

Venkovní zóna

Venkovní zóna poskytuje jak sportovní, tak odpočinkovou část pod širým nebem, otevřeným sluncem a mnohdy až do prvních hvězd. Venkovní bazén Vodního světa dodá energii a osvěžení, jehož součástí je drobná masáž na vířívých lavicích nebo pod masážní sprchou.

Z pohodlných lehátek rozesetých po travnatém povrchu je vidět na další lákavé atrakce jako jsou nafukovací hrad nebo novinka Wipe out, elektrolodičky Bumperboats nebo dětské vodní hřiště se skluzavkou, prolézačkou a brouzdalištěm.

Venkovní zóna je plná atrakcí a množství stánků s občerstvením. Nechte se hýčkat slunečním třpytem, hřejivými paprsky a popíjením lákavého drinku. Venkovní zóna Vodního světa Aquapalace Praha je jako stvořená pro zábavu, relaxaci, oddych a načerpání živoucí energie.

Korálový dóm

Pro romantické duše a podmořské snílky je na dosah velký kus podmořského světa s desítkami pestrobarevných rybiček, mořských hvězdic, ježků a korálů i mořských želv. Dokonalou atmosféru Korálového dómu podtrhuje bazén s vodou teplou až 31°C, proteplená písečná pláž a oblíbený Karibský koktejlový bar s nabídkou originálních míchaných nápojů.

Potápěčská jáma

Odvážlivci a obdivovatelé hloubek, potápění a tajuplného světa pod hladinou, mohou zažít potápění na vlastní kůži ponořením se do 8 metrů hluboké potápěčské jámy. Staňte se potápěči a vyzkoušejte ponory do 3 hloubkových úrovní. A nebojte se, při každém ponoru se o vás postará zkušený kvalifikovaný instruktor. Potápěčská jáma v Aquapalace Praha je nejhlubší v Česku, tak si ponor nenechte ujít a překonejte sami sebe!

Vyberte si z mnoha našich speciálních nabídek a dárkových poukazů

Cena od 378 €
Prožijte rodinnou dovolenou aktivně v Aquapalace Hotelu Prague včetně volného vstupu do největšího vodního aquaparku ve Střední Evropě.
Cena od 358 €
Na cestě do druhohor se seznámíte s prehistorickými zvířaty v životních velikostech, které obývaly naši planetu před 65 miliony let.
Cena od 358 €
Prožijte rodinnou dovolenou aktivně v Aquapalace Hotelu Prague včetně volného vstupu do největšího vodního aquaparku ve Střední Evropě.
Cena od 448 €
Využijte příležitosti jedinečné nabídky all inclusive! Nabízíme Vám luxusní pobyt s neomezenou konzumací nápojů.
Cena od 358 €
Součástí tohoto pobytového balíčku jsou vstupenky do největšího zábavního parku Funpark Žirafa, kde se vyřádí děti každého věku.
Cena od 900 €
Užijte si Silvestr naplno a oslavte ho jak se patří! Aquapalace Hotel Prague Vás zve na silvestrovskou párty 2021 se spoustou zábavy, hudby, dobrého jídla a pití.
Cena od 1.150 €
Užijte si Silvestr naplno a oslavte ho jak se patří! Aquapalace Hotel Prague Vás zve na silvestrovskou párty 2021 se spoustou zábavy, hudby, dobrého jídla a pití.
zobrazit všechny nabídky