RezervaceSpeciální nabídky
CZ
On-line rezervace
Nejvýhodnější ceny pokojů!
Dárek ke každé rezervaci!
uplatněte promo kód!
Speciální Nabídky
Vánoční Wellness

Pokud letos opravdu chcete strávit Vánoce v klidu a relaxačně, neváhejte tento ... více

Silvestr 2019 - 5 nocí

Užijte si Silvestr naplno a oslavte ho jak se patří! Aquapalace Hotel Prague ... více

Saunový ráj

Využijte příležitosti jedinečné relaxace ve Vodním a Saunovém světě Aquapalace ... více

Nevšední relax

Užijte si skutečnou relaxaci v Aquapalace Hotelu Prague s možností odpočinku ve ... více

All inclusive

Využijte příležitosti jedinečné nabídky all inclusive! Nabízíme Vám luxusní ... více

zobrazit všechny nabídky

Rehabilitace

Otevírací doba:

Po - Ne: 07:00 - 21:00
   
VstupenkyE-shop

Kontakty

Tel.: +420 271 104 191
Mobil: +420 702 292 581
E-mail: lazne@aquapalace.cz

Přirozeným projevem postupujícího věku je pozvolné omezení pohyblivosti a to již od mládí. Současný "sedavý" trend společnosti, omezený přirozený pohyb a mnohdy nezdravá životospráva jsou prvotními dopady bolestí, svalové nerovnováhy a kvality zdraví a života.

Rehabilitace je v nejširším slova smyslu obnovení původního stavu, uzdravení a obnovení sil, výkonnosti a zdatnosti. Léčebná rehabilitace je medicínský obor zaměřený na prevenci, diagnostiku a terapii poruch funkce pohybového aparátu. Podle statistik má 95 procent lidí problémy, které lze léčit právě rehabilitačními postupy.

Rehabilitace v Aquapalace Lázně Praha jsou tedy téměř pro každého z nás a to jak pro relativně zdravého člověka, kterého jen tak někdy dloubne nebo pobolívají záda, tak pro osoby po úrazech a operacích.

V komplexu lázní se provádí diagnostika, rekondiční cvičení, vodoléčba, masáže nebo speciální lázeňské procedury pod vedením erudovaných odborných lékařů a fyzioterapeutů sdružených v nestátním zdravotnickém zařízení Aquapalace Lázně Praha.

Každá rehabilitace začíná důkladným vyšetřením rehabilitačním lékařem, který zhodnotí zdravotní stav a stanoví rehabilitační léčebný program. Prostřednictvím pohybu a působením fyzikální energie se odstraňují nejenom dysfunkce pohybového aparátu, ale ovlivňují také funkce somatické (funkce tělesných orgánů) a funkce psychické.

Aquapalace Hotel Prague neustále sleduje požadavky klientů zejména v oblasti poskytování profesionální léčebné péče exkluzivního Balneo & Medical centra Aquapark Aquapalace Praha. Pro klienty jsou připraveny balíčky léčebných programů, které jsou cíleně zaměřeny na konkrétní frekventované potíže. V případě požadavku mohou být balíčky operativně rozšířeny o další služby, které lze v komplexu Aquapalace Hotelu Prague čerpat.

Léčebné programy mohou být čerpány jak v ambulantní variantě, tak ve variantě s ubytováním ve vysoce komfortním Aquapalace Hotelu Prague, který má přímou konektivitu s lázeňskými prostorami, Vodním a Saunovým světem, Fitness centrem a Venkovní sportovně-relaxační zónou.

Vyberte si z mnoha našich speciálních nabídek a dárkových poukazů

Cena od 1.150 €
Užijte si Silvestr naplno a oslavte ho jak se patří! Aquapalace Hotel Prague Vás zve na silvestrovskou párty 2019 se spoustou zábavy, hudby, dobrého jídla a pití.
Cena od 900 €
Užijte si Silvestr naplno a oslavte ho jak se patří! Aquapalace Hotel Prague Vás zve na silvestrovskou párty 2019 se spoustou zábavy, hudby, dobrého jídla a pití.
zobrazit všechny nabídky