AKTUÁLNÍ INFORMACE – NOVINKY
AKTUÁLNÍ INFORMACE – NOVINKY
RezervaceSpeciální nabídkyPoukazy
CZ
On-line rezervace
Nejvýhodnější ceny pokojů!
Dárek ke každé rezervaci!
uplatněte promo kód!
Speciální Nabídky
POLOPENZE ZA 1!

Máte doma školáka a školní výuka se neúprosně blíží. Právě pro vás jsme… více

Last minute - 20% sleva

Využijte speciální LAST MINUTE slevy a zarezervujte si ubytování na minimálně… více

All you need is love

Společně strávený čas, to jsou ty nejvzácnější chvíle. Rádi bychom vám je… více

Saunový ráj

Využijte příležitosti jedinečné relaxace ve Vodním a Saunovém světě Aquapalace… více

Nevšední relax

Užijte si skutečnou relaxaci v Aquapalace Hotelu Prague s možností odpočinku… více

All inclusive

Využijte příležitosti jedinečné nabídky all inclusive! Nabízíme Vám luxusní… více

zobrazit všechny nabídky

Rehabilitace

Otevírací doba:

Po - Ne: 07:00 - 21:00
   
VstupenkyE-shop

Kontakty

Tel.: +420 271 104 191
Mobil: +420 702 292 581
E-mail: lazne@aquapalace.cz

Přirozeným projevem postupujícího věku je pozvolné omezení pohyblivosti a to již od mládí. Současný "sedavý" trend společnosti, omezený přirozený pohyb a mnohdy nezdravá životospráva jsou prvotními dopady bolestí, svalové nerovnováhy a kvality zdraví a života.

Rehabilitace je v nejširším slova smyslu obnovení původního stavu, uzdravení a obnovení sil, výkonnosti a zdatnosti. Léčebná rehabilitace je medicínský obor zaměřený na prevenci, diagnostiku a terapii poruch funkce pohybového aparátu. Podle statistik má 95 procent lidí problémy, které lze léčit právě rehabilitačními postupy.

Rehabilitace v Aquapalace Lázně Praha jsou tedy téměř pro každého z nás a to jak pro relativně zdravého člověka, kterého jen tak někdy dloubne nebo pobolívají záda, tak pro osoby po úrazech a operacích.

V komplexu lázní se provádí diagnostika, rekondiční cvičení, vodoléčba, masáže nebo speciální lázeňské procedury pod vedením erudovaných odborných lékařů a fyzioterapeutů sdružených v nestátním zdravotnickém zařízení Aquapalace Lázně Praha.

Každá rehabilitace začíná důkladným vyšetřením rehabilitačním lékařem, který zhodnotí zdravotní stav a stanoví rehabilitační léčebný program. Prostřednictvím pohybu a působením fyzikální energie se odstraňují nejenom dysfunkce pohybového aparátu, ale ovlivňují také funkce somatické (funkce tělesných orgánů) a funkce psychické.

Aquapalace Hotel Prague neustále sleduje požadavky klientů zejména v oblasti poskytování profesionální léčebné péče exkluzivního Balneo & Medical centra Aquapark Aquapalace Praha. Pro klienty jsou připraveny balíčky léčebných programů, které jsou cíleně zaměřeny na konkrétní frekventované potíže. V případě požadavku mohou být balíčky operativně rozšířeny o další služby, které lze v komplexu Aquapalace Hotelu Prague čerpat.

Léčebné programy mohou být čerpány jak v ambulantní variantě, tak ve variantě s ubytováním ve vysoce komfortním Aquapalace Hotelu Prague, který má přímou konektivitu s lázeňskými prostorami, Vodním a Saunovým světem, Fitness centrem a Venkovní sportovně-relaxační zónou.

Vyberte si z mnoha našich speciálních nabídek a dárkových poukazů

Cena od 1.150 €
Užijte si Silvestr naplno a oslavte ho jak se patří! Aquapalace Hotel Prague Vás zve na silvestrovskou párty 2020 se spoustou zábavy, hudby, dobrého jídla a pití.
Cena od 900 €
Užijte si Silvestr naplno a oslavte ho jak se patří! Aquapalace Hotel Prague Vás zve na silvestrovskou párty 2020 se spoustou zábavy, hudby, dobrého jídla a pití.
zobrazit všechny nabídky