AKTUÁLNÍ INFORMACE – NOVINKY
AKTUÁLNÍ INFORMACE – NOVINKY
RezervaceSpeciální nabídkyPoukazy
CZ
On-line rezervace
Nejvýhodnější ceny pokojů!
FLEXIBILNÍ PODMÍNKY REZERVACÍ!
Speciální Nabídky
Saunafest

Festival zážitkového saunování Saunafest 2021. Nabídka je platná pro pobyty… více

All you need is love

Společně strávený čas, to jsou ty nejvzácnější chvíle. Rádi bychom vám je… více

Saunový ráj - 2 noci

Využijte příležitosti jedinečné relaxace ve Vodním a Saunovém světě Aquapalace… více

zobrazit všechny nabídky

Rehabilitace

Otevírací doba:

Po - Ne: 07:00 - 21:00
   
VstupenkyE-shop

Kontakty

Tel.: +420 271 104 191
Mobil: +420 702 292 581
E-mail: lazne@aquapalace.cz

Přirozeným projevem postupujícího věku je pozvolné omezení pohyblivosti a to již od mládí. Současný "sedavý" trend společnosti, omezený přirozený pohyb a mnohdy nezdravá životospráva jsou prvotními dopady bolestí, svalové nerovnováhy a kvality zdraví a života.

Rehabilitace je v nejširším slova smyslu obnovení původního stavu, uzdravení a obnovení sil, výkonnosti a zdatnosti. Léčebná rehabilitace je medicínský obor zaměřený na prevenci, diagnostiku a terapii poruch funkce pohybového aparátu. Podle statistik má 95 procent lidí problémy, které lze léčit právě rehabilitačními postupy.

Rehabilitace v Aquapalace Lázně Praha jsou tedy téměř pro každého z nás a to jak pro relativně zdravého člověka, kterého jen tak někdy dloubne nebo pobolívají záda, tak pro osoby po úrazech a operacích.

V komplexu lázní se provádí diagnostika, rekondiční cvičení, vodoléčba, masáže nebo speciální lázeňské procedury pod vedením erudovaných odborných lékařů a fyzioterapeutů sdružených v nestátním zdravotnickém zařízení Aquapalace Lázně Praha.

Každá rehabilitace začíná důkladným vyšetřením rehabilitačním lékařem, který zhodnotí zdravotní stav a stanoví rehabilitační léčebný program. Prostřednictvím pohybu a působením fyzikální energie se odstraňují nejenom dysfunkce pohybového aparátu, ale ovlivňují také funkce somatické (funkce tělesných orgánů) a funkce psychické.

Aquapalace Hotel Prague neustále sleduje požadavky klientů zejména v oblasti poskytování profesionální léčebné péče exkluzivního Balneo & Medical centra Aquapark Aquapalace Praha. Pro klienty jsou připraveny balíčky léčebných programů, které jsou cíleně zaměřeny na konkrétní frekventované potíže. V případě požadavku mohou být balíčky operativně rozšířeny o další služby, které lze v komplexu Aquapalace Hotelu Prague čerpat.

Léčebné programy mohou být čerpány jak v ambulantní variantě, tak ve variantě s ubytováním ve vysoce komfortním Aquapalace Hotelu Prague, který má přímou konektivitu s lázeňskými prostorami, Vodním a Saunovým světem, Fitness centrem a Venkovní sportovně-relaxační zónou.