Rodiny s dětmi

Hotelové služby, provoz a vybavení jsou v mnoha ohledech přizpůsobeny dětem a jejich potřebám. Nechali jsme se inspirovat některými Baby friendly hotely a neustále zlepšujeme služby na základě poznatků práce s dětmi tak, aby i dětská klientela mohla samostatně a bezpečně využívat všech hotelových služeb.

Poskytování služeb dětem nám přináší radost a uspokojení z dobře odvedené práce, neboť právě dítě dává bezprostředně najevo své pocity a touhy. Jsme si vědomi faktu, že pokud budou spokojeni malí návštěvníci Aquapalace Hotelu Prague, pak budou spokojeni jejich rodiče, prarodiče nebo další dětský doprovod.

Ubytování

Ubytování

Rodinám s dětmi je určeno několik variant ubytování. Nejoblíbenější jsou unikátní rodinné pokoje s velkou postelí pro rodiče a patrovou postelí pro děti. Rodina je stále pohromadě a děti jsou pod dozorem rodičů. Uspořádání pokoje poskytuje maximum pohodlí pro celou rodinu. Na rodinném pokoji je pro děti připraven dárek.

Vodní svět

Vodní svět

Svět pohádek, dobrodružství, relaxace a zábavy Vodního světa Aquapalace Praha nadchne malé i velké návštěvníky. Tři paláce plné vodních atrakcí propojené Divokou řekou, množství toboganů, skluzavky a bazén s umělým vlnobitím - to je největší aquapark ve střední Evropě. Nejmenší děti obdivují vrak pirátské lodi, užívají si četná brouzdaliště, vodotrysky a dětské skluzavky.

Restaurace & Bary

Restaurace & Bary

Aquapalace Hotel nabízí dětské snídaňové menu a speciální denní "Baby menu", které je doplněno omalovánkami ke zkrácení doby čekání na jídla. Pro děti je připravena i bufetová nabídka jídel s tematickými bufety plných fantazie hotelových kuchařů a cukrářů.

Spa, Wellness, Saunový svět

Spa, Wellness, Saunový svět

Dokonalý relax pro unavené rodiče. Rádi se o vaše děti postaráme v dětském koutku Vodního světa, aby váš pobyt byl nerušený a mohli jste si jej plně vychutnat. O děti nemějte strach, školené vychovatelky děti zabaví tak, že se jim nebude chtít odejít.

Příjezd do hotelu

Příjezd do hotelu

Děti jsou oslovováni hned při příjezdu do hotelu oblíbeným dětským "Check in" systémem, kdy při použití schůdků na recepci mohou děti nahlížet pod ruce recepčním a pomáhat rodičům při ubytování. Každá práce má být odměněna, takže pokud dítě aktivně projde dětským "Check in" systémem, obdrží dárek na uvítanou.

Lobby hotelu

Lobby hotelu

Ve vstupní hale Aquapalace Hotelu Prague děti uvítá pestrý ZOO koutek. Zvířátka nejsou živá, ale zato se na nich může jezdit a závodit. Starší děti dají přednost rychlejší jízdě třeba po automobilovém okruhu prostřednictvím Sony Playstation.

Dětské oslavy

Dětské oslavy

Variabilní konferenční prostory i možnost uzavření části restaurantu se tak stávají ideálním místem pro nejrůznější dětské oslavy, party, narozeniny, křtiny a další slavnosti, kterých se malí hosté účastní. Rádi vám připravíme vše na míru a podle přání. Bavte se s dětmi, starosti nechte nám!

Okolí Aquapalace Hotelu Prague

Okolí Aquapalace Hotelu Prague

Dendrologická zahrada, Průhonický zámek a Arboretum se nachází v bezprostřední blízkosti Aquapalace Hotelu Prague.

Půjčovna DVD Filmů

Půjčovna DVD Filmů

Všechny hotelové pokoje jsou vybaveny DVD přehrávači. Recepce hotelu disponuje dobře zásobenou knihovnou DVD titulů s dětskými a dobrodružnými filmy, které jsou za poplatek k zapůjčení. Hosté, kteří si rezervovali svůj pokoj na Exekutivním patře, mají půjčovné filmů zdarma po celou dobu pobytu.

GIFT & TOYS SHOP

GIFT & TOYS SHOP

Kupte dárek v Aquapalace Praha a udělejte tak radost nejen svým dětem, ale i sobě nebo známým. Vybrat si můžete z praktických sportovních potřeb, tradičních českých produktů a drobných reklamních předmětů a upomínek na návštěvu v Aquapalace.

Speciální nabídky & dárkové poukazy

Udělejte radost sobě nebo svým blízkým zakoupením dárkového poukazu, nebo si vyberte z nepřeberného množství speciálních nabídek, díky kterým si můžete pobyt zpestřit výlety, wellness aktivitami či jinými výhodami!

Speciální nabídka s polopenzí

Rezervujte si pobyt s polopenzí za speciální ceny a to včetně volného vstupu do ...
Cena od 148 €

Rodinný ZOO Hit

Prožijte rodinnou dovolenou aktivně v Aquapalace Hotelu Prague včetně volného ...
Cena od 378 €

Rodinný balíček na 5 nocí

Rodinný balíček, který přinese spoustu zábavy a radosti i našim nejmenším ...
Cena od 724 €

Království železnic a tobogánů

Tento speciální balíček přinese radost všem, jak dospělým, kteří se vrátí do ...
Cena od 398 €

Funpark Žirafa

Součástí tohoto pobytového balíčku jsou vstupenky do největšího zábavního parku ...
Cena od 358 €

Z vířivek na Pražský hrad

Poznejte krásy historické Prahy a současně relaxujte v Aquapalace Hotelu ...
Cena od 358 €

Mořský svět

Prožijte rodinnou dovolenou aktivně v Aquapalace Hotelu Prague včetně volného ...
Cena od 358 €

Po stopách dinosaurů

Na cestě do druhohor se seznámíte s prehistorickými zvířaty v životních ...
Cena od 358 €

Zůstaňte déle, zaplaťte méně!

Rezervujte si pobyt min. 14 dní před příjezdem a na minimálně 2 noci a ušetřete ...
Cena od 211 €

Rezervujte včas a ušetřete!

Rezervujte předem a získejte slevu 20%! Minimálně 30 dní před příjezdem.
Cena od 198 €

Rezervujte na 3 noci a ušetřete!

Rezervujte předem a získejte slevu 30%! Minimálně 45 dní před příjezdem.
Cena od 260 €

Vánoční wellness

Pokud letos opravdu chcete strávit Vánoce v klidu a relaxačně, neváhejte tento ...
Cena od 507 €

Silvestr 2017 - 3 noci

Užijte si Silvestr naplno a oslavte ho jak se patří! Aquapalace Hotel Prague ...
Cena od 777 €

Silvestr 2017 - 5 nocí

Užijte si Silvestr naplno a oslavte ho jak se patří! Aquapalace Hotel Prague ...
Cena od 1.020 €