AKTUÁLNÍ INFORMACE – NOVINKY
AKTUÁLNÍ INFORMACE – NOVINKY
RezervaceSpeciální nabídkyPoukazy
CZ
On-line rezervace
Nejvýhodnější ceny pokojů!
FLEXIBILNÍ PODMÍNKY REZERVACÍ!
Speciální Nabídky
Saunafest

Festival zážitkového saunování Saunafest 2021. Nabídka je platná pro pobyty… více

All you need is love

Společně strávený čas, to jsou ty nejvzácnější chvíle. Rádi bychom vám je… více

Saunový ráj - 2 noci

Využijte příležitosti jedinečné relaxace ve Vodním a Saunovém světě Aquapalace… více

zobrazit všechny nabídky

Restaurace a bary Aquaparku

Kontakt

Tel.: +420 271 104 146
Email: info@aquapalacehotel.cz

Nedílnou součástí Aquaparku Aquapalace Praha jsou gastronomická zařízení rozmístěná v prostorách celého komplexu.

Restaurace Athena grill

Otevírací doba:

Po - Čt: 11:00 – 22:00
Pá: 11:00 – 22:00
So: 11:00 – 22:00
Ne: 11:00 – 22:00
Kuchyně otevřena každý den do 21:30 

Resturace Athena Grill se nachází ve vstupní hale komplexu Aquapalace Praha.Specializuje se především na řeckou kuchyni, která je u mnoha našich návštěvníků velmi oblíbená.

Základem tradiční řecké kuchyně jsou originální a kvalitní suroviny, které jsou pro Řecko typické. V naší restauraci můžete ochutnat nejkvalitnější fetu značky Kourellas, která pochází ze severo-západní části Řecka z regionu Greneva, nebo řecké olivy Kalmata. Další neodmyslitelnou součástí řecké gastronomie je kvalitní olivový olej. V naší restauraci  používáme extra virgin olivový olej Cretel Estate, který pochází z jižní části Kréty. Jeho vynikající chuť skvěle doplňuje jídla připravovaná podle tradičních receptů.

Přijďte i vy vyzkoušet pravou chuťŘecka!

Pro nejmenší návštěvníky je navíc k dispozici dětský koutek i jídelní židličky pro pohodlné sezení.

Clara cafe

Otevírací doba:

Po - Ne: 09:00 – 22:00

Oblíbenou kavárnu Cafe Clara najdete hned u hlavního vstupu v hale. Otevřená je po celý den a tak i snadno přístupná všem návštěvníkům komplexu Aquapalace Praha. Vychutnat si zde můžete  prémiovou kávu CAFÉ RESERVA, vynikající dezerty, snacky a bagety. Vše, co u nás ochutnáte, je zcela domácí.

Coca Cola restaurace

Otevírací doba:

Po - Ne: 10:00 – 22:00

Coca Cola restauraci se samoobslužným provozem najdete v  1. patře Vodního světa mezi Palácem dobrodružství a Palácem pokladů.  Restaurace je  určená zejména těm návštěvníkům Vodního světa, kterým během pobytu ve vodě vyhládne. . Nedostatek energie tak mohou doplnit pokrmy ze studené i teplé kuchyně, pizzou, ovocem a zeleninovými saláty nebo domácími moučníky. 

O pitný režim je postaráno bohatým výběrem nealkoholických nápojů značky Coca Cola, pivem Pilsner Urquell, Birell a Gambrinus. Nezastupitelné místo zde mají i kávové speciality a široký výběr lahodných čajů.

Coca Cola restaurace je oblíbená zejména u dětských návštěvníků, kteří prostor využívají pro pořádání oslav narozenin nebo nevšedních dětských párty spojených se zábavou a dováděním ve Vodním světě. 

Sauna bar

Otevírací doba:

Po - Pá: 10:00 – 22:45
So - Ne: 09:00 - 22:45
Kuchyně do 21:00 hod

Útulný Sauna bar s příjemným posezením a nabídkou drobného občerstvení se nachází v Saunovém světě v prostoru mezi finskými saunami a římskými lázněmi. Sauna bar je místem, kde návštěvníci mohou hýčkat své chuťovébuňky, stejně jako své tělo během saunování, u něhož je navíc nezbytné pravidelně doplňovat tekutiny a živiny pro regeneraci organismu.

Kromě piva Pilsner Urquell a Gambrinus, alkoholických a nealkoholických nápojů, domácí limonády a českých vín jsou v nabídce také osvěžující saláty, bagety, croissanty, lehká jídla na objednávku, čerstvá pizza i bohatý sortiment domácích dortů a minidezertů.

Ice bar - Gelateria

Otevírací doba:

Po - Pá: 10:00 – 21:00
So - Ne: 09:00 – 21:00

Zmrzlinový Ice bar Gelateria Carte D'OR, určený nejen nejmenším návštěvníkům, se nachází v Paláci relaxu pod "potápěčskou jámou". Oblíbená Gelateria nabízí jedinečné kopečkové zmrzliny od značky Algida, doplněné o chutné nanuk, čerstvé palačinky se zmrzlinou a domácí šlehačkou, kávové speciality, domácí bagety a dezerty.

Coral bar

Otevírací doba:

Po - Pá: 10:00 - 22:00
So - Ne a svátky 09:00 – 22:00

V Korálovém domě mezi Palácem dobrodružství a Palácem pokladů se nachází vyhledávaný Coral bar s širokou nabídkou alkoholických i nealkoholických tropických nápojů. Osvěžení na baru, nebo přímo ve vodním baru, je ideálním relaxem spojeným s příjemným pocitem uvolnění. 

Nepřeberné množství nejrůznějších míchaných nápojů, domácí limonády, piva Pilsner Urquell, Birell a Gambrinus jsou nejen lákadlem, ale i nezbytností v "Karibském" prostředí.

Paradise café

Otevírací doba:

Po - Pá: 10:00 – 21:00
So - Ne: 09:00 - 21:00

Paradise bar je stylově umístěný bar v relaxační zóně přímo nad Palácem relaxu. V sedačkách a lehátkách si budete připadat  jako ve skutečném ráji.

Skvělý výběr koktejlů a alkoholických i nealkoholických nápojů vás vždy příjemně osvěží a občerství. Ani zde nechybí vynikající Pilsner Urquell, Gambrinus a Birell, nabídka výborné kávy, domácích dezertů a snacků z naší kuchyně.