RezervaceSpeciální nabídky
CZ
On-line rezervace
Nejvýhodnější ceny pokojů!
Dárek ke každé rezervaci!
uplatněte promo kód!
Speciální Nabídky
Valentýnský balíček

Prožijte únorový romantický pobyt se svým partnerem v Aquapalace Hotelu Prague! více

Velikonoční pobyt 2018

Oslavte velikonoční svátky v Aquapalace Hotelu Prague! V termínu 30. 3. 2018 - ... více

Saunový ráj

Využijte příležitosti jedinečné relaxace ve Vodním a Saunovém světě Aquapalace ... více

All inclusive

Využijte příležitosti jedinečné nabídky all inclusive! Nabízíme Vám luxusní ... více

zobrazit všechny nabídky

Restaurace a bary Aquaparku

Kontakt

Tel.: +420 271 104 146
Email: info@aquapalacehotel.cz

Nedílnou součástí Aquaparku Aquapalace Praha jsou gastronomická zařízení rozmístěná v prostorách celého komplexu.

Clara cafe

Otevírací doba:

Po - Ne: 08:00 – 22:00

Clara Cafe, kavárna ve vstupní hale je celodenně otevřená a přístupná všem návštěvníkům komplexu Aquapalace Praha. Speciality z výběrové kávy Reserva doplňují dorty, sendviče,croissanty, které jsou produkty vlastní výroby.

Restaurace Aqua

Otevírací doba:

Po - Čt: 11:00 – 21:00
Pá: 11:00 – 22:00
So: 11:00 – 23:00
Ne: 11:00 – 21:00
Kuchyně otevřena do 1h před koncem otevírací doby

Restaurace Aqua ve vstupní hale je celodenně otevřená a přístupná všem návštěvníkům komplexu Aquapalace Praha. Restaurace má přizpůsobený jídelníček všem věkovým skupinám a osobám. Menu obsahuje polévky, malé i velké saláty, denně je do nabídky zařazen výběr tradičních českých jídel a minutkové speciality. Na závěr si můžete dopřát dezert z naší kavárny Clara doplněný o kávu či jiný nápoj dle vlastního výběru.

Pro nejmenší návštěvníky je k dispozici dětský koutek a dětské jídelní židličky.

Coca Cola restaurace

Otevírací doba:

Po - Ne: 10:00 – 22:00

Coca Cola restaurace se samoobslužným provozem je umístěná v prvním patře Vodního světa mezi Palácem dobrodružství a Palácem pokladů a je určená pro návštěvníky Vodního světa, kterým během pobytu vyhládlo a dostali žízeň. Nedostatek energie mohou návštěvníci doplnit pokrmy studené a teplé kuchyně, pizzou, wrapy, ovocem a zeleninovými saláty nebo moučníky. 

Vždy čerstvé předkrmy a saláty, domácí bagety jsou doplněny tradičními českými pokrmy, těstovinami a grilovanými masy. Od letošního léta navíc pečeme čerstvou pizzu a wrapy. Moučníky jsou zastoupeny domácími dorty, zmrzlinou nebo minidezerty. O pitný režim je postaráno bohatým výběrem sortimentní nabídky Coca Cola, pivem Pilsner Urquell, Birell a Gambrinus. Nezastupitelné místo mají kávové speciality a bohatý výběr čajů.

Coca Cola restaurace je stále více oblíbená dětskými návštěvníky, kteří prostory restaurace využívají pro pořádání oslav narozenin nebo nevšedních dětských párty spojených se zábavou a dováděním ve Vodním světě. 

Gelateria

Otevírací doba:

Po - Pá: 10:00 – 21:30
So - Ne: 09:00 – 21:30

Zmrzlinový bar Gelateria Carte D'OR určený nejen nejmenším návštěvníkům se nachází v paláci relax pod "potápěčskou jámou". Stále obležená Gelateria nabízí jedinečné kopečkové zmrzliny od Algidy doplněné o nanuky, mléčné a zmrzlinové shaky, fresh nápoje z čerstvého ovoce a ledových tříští.

Gelateria nabízí zmrzlinové poháry a především čerstvě připravené palačinky s ovocem nebo se zmrzlinou a pravou šlehačkou.

Coral bar

Otevírací doba:

Po - Čt: zavřeno
Pá: 15:00 – 20:00
So - Ne: 10:00 – 21:30

V Korálovém domě mezi Palácem dobrodružství a Palácem pokladů se nachází vyhledávaný Coral bar s nabídkou alkoholických a nealkoholických tropických nápojů. Osvěžení na baru nebo přímo ve vodním baru je ideálním relaxem spojeným s pocitem osvěžení a uvolnění. 

Nepřeberné množství nejrůznějších míchaných nápojů, domácí limonády a piva Pilsner Urquell, Birell a Gambrinus jsou nejen lákadlem, ale i nutností v "Karibském" prostředí.

Sauna bar

Otevírací doba:

Po - Ne: 10:00 – 22:45
Kuchyně do 21:30 hod

Útulný Sauna bar s příjemným posezením a nabídkou drobného občerstvení se nachází v Saunovém světě v prostoru mezi finskými saunami a římskými lázněmi. Sauna bar je místem, kde návštěvníci mohou hýčkat své chuťové smysly stejně tak jako své tělo. Během saunování je nezbytné doplnit tekutiny a živiny pro regeneraci organismu.

Kromě piva Pilsner Urquell a Gambrinus, alkoholických a nealkoholických nápojů, domácí limonády a českých vín jsou dále v nabídce saláty, bagety, croissanty, lehká jídla na objednávku, čerstvá pizza a bohatý sortiment domácích dortů a minidezertů.

Paradise café

Otevírací doba:

Po - Ne: 10:00 – 21:30

Paradise café je stylově umístěný bar v relaxační zóně nad Palácem relaxu. V sedačkách a lehátkách si hosté připadají skutečně jako v ráji a to jak z pohledu zařízení a vybavení Paradise café, tak nabídkou občerstvení.

Paradise bar je vyhlášený vlastními recepturami panini pro doplnění energie. Oblíbené jsou například sezamové panini s kuřecím masem, ale také dorty či minidezerty z vlastní cukrářské dílny.

K dostání je též široký výběr alkoholických i nealkoholických nápojů, vyhlášená domácí limonáda nebo nápoje z čerstvě lisovaného ovoce a zeleniny. Ani zde nechybí vynikající Pilsner Urquell, Gambrinus a Birrel.